www.sudzibas.lv Tet Interneta ātrums nav ne tuvu tam, ko reklamē

Lattelecom - Interneta ātrums nav ne tuvu tam, ko reklamē

Neiesaku pieslēgties lattelekom nepilda solījumus - interneta ātrums nav ne tuvu tam, ko reklamē, dsl ātrums lēnāks ka modemam, bet nauda tiek iekasēta pilna apmēra!!!

W

I IVARS 05.08.2011

ātrums jau tākā būtu, bet kvalitāte???

A asspuma 10.08.2013

suds tas latelekom man pat tele2 atrak stradaja un labak neka latelecom vini tik maukas naudu nem a klavitati nedod tv sp var izmest sedi skaties filmu kadros 5 kadri gamar viniem vis ok a mums nehuja.kas nem internetu iesaku nemt visu inmemot izzi un latelecomm
sarunasi ka pec liguma tev jamksa 10ls atnaks 30ls un izdomas visu ko laj tik tu maksa un pectam tev vel pieliks

B bonis89 22.02.2014

LATTELECOM = Sūdnets! Ātrumu sola 8Mbps, bet ir maximums līdz 7... NEKAD mūžā 8 nav bijis. Tas ir viens, bet otrs ir tas ka KATRU sasodīto vakaru un KATRAS sasodītās brīvdienas internets bremzē! Dzīvoju privātmājā un nesaprotu kā pie velna var bremzēt nets?!? Un jā... jāmaksā pilnā apmērā, bet kvalitāts nav!

D Davis Lpua 02.04.2016

Gadu atpakaļ, lattelecom ieviesa jauno DSL kabeļu modernizāciju. Dzīvoju mazpilsētas centrā, un maksāju par 60mbit/s komplektu, un speedtest.net saka, ka ātrums ir 37/10 un tas ir stabili. Nezinu vai realitātē vajadzētu būt vairāk vai mazāk, bet pirms šīs kabeļu modernizācijas, varu droši apgalvot, ka ātrums bija vismaz 3x lēnāks nekā pašlaik. Pats bieži vien augšupielādēju video vietnē youtube.com, un dienā, kad arī manā pilsētā tika veikta kabeļa modernizācija, biju izbrīnīts, kā no zila gaisa internets kļuvis tik maģiski ātrs, it īpaši upload ziņā :)