www.sudzibas.lv Tet interaktīvā tv

Lattelecom - interaktīvā tv

Jaunais interaktīvās tv portāls ir vienkārši neciešams. Burti sīki, nesalasāmi, nepārskatāmi, tv programma lēni lādējas. Turklāt regulāri uzkaras dekoders.

U User136433p 03.02.2013

Tieši tā, Gultā nepalasīsi jāceļas augšā! Iepriekšējie bija labāki.

K Krisslv 06.02.2013

Patstāvīgi pazūd piedāvātie pakalpojumi interaktīvā televīzija + internets.
Dekodera restartēšana un zvanīšana uz 177 ierasta lieta.
Soda naudas par nokavētu rēķina apmaksu par 3-4 dienām sarēķina zibenīgi, bet piemērot kādu atlaidi par traucējumiem nesteidzas.

A anatolijs h 06.02.2013

Optiskais tīkls ievilkts nekvalitatīvi, sūdīgi, bet atbildes vietā saņem - viss čiki, web jau var browsēt. Bet lielās ar savu optisko kā tādi plebeji, būtu labāk mācījušies optikas ievilkšanā. Man iepriekšējā dzīvesvietā ar parasto ethernet kabeli baltcomam bija daaauuuudz labāks pings pret lv serveriem un nekādi pakešu zudumi. Vienvārdsakot nerisina parasto mājaslietotāju problēmas.

I I.M. 07.02.2013

Pilnīgi piekrītu Krisslv. Tieši tā pati problēma. Un arī par to maksāšanu esmu rakstījusi, lai proporcionāli sarēķina laiku, kad pakalpojums nav nodrošināts un atspoguļo to rēķinā, uz to man pat necentās sniegt atbildi :)

L labakatelevizija 20.02.2013

Ir beidzot atradies risinājums Jūsu problēmām ! Ir parādījies ļoti kvalitatīvs TV Latvijā ! Gan satura ziņā, gan kvalitātes un cenas ziņā !

Ja vēlies baudīt jaunākās filmas no kinoteātriem, labākos sporta un citus kanālus no visas pasaules, kā arī iztikt bez reklāmām, tad nekavējies !

Visiem interesentiem rakstīt uz e-mai: [slēpt]@inbox.lv :)

G gbj 21.07.2013

Piekrītu.
TURKLĀT, Lattelecom krāpj klientus solot 3 mēnešu izmēģinājuma laiku, bet rēķins sāk nākt ar pirmo dienu! Ziņoju par to alkatīgajam Lattelecom, bet tas turpināja slaukt, kamēr neatteicos no visiem pakalpojumiem. Ja vēl kādam līdzīgas problēmas, dodiet ziņu, pievienojieties kolektīvam iesniegumam par krāpšanos. Pietiek klusēt!