www.sudzibas.lv Tet Interaktīvā televīzija, internets

Lattelecom - Interaktīvā televīzija, internets

Tikām pie lattelekom, jo nopirkām maju, kur tas jau iepriekš bija pievilkts - turklāt vietā - virtuvē; tā kā uz dzīvojamo istabu dekoderi aizdabūt ir hemorojs, skatāmies tv caur internetu. Saprotu, ka interaktīvā tv un internets neiet tik ātri kā gribētos caur optiku. Taču interaktīvā tv pārraides kvalitāte internetā ir zem jebkuras kritikas - vakaros nosēžas līdz līmenim, kad nav praktiski skatāms. Interneta ātrums ir vienkārši šausminošs. Mēdz nosēsties līdz tik zemam ātrumam, ka pat stream video zemā kvalitātē neiet un mājaslapas ielādējās mūžību. Man bieži jāizmanto internetu no sava mobīlā tālruņa, ieslēdzot to kā hotspot, lai mājiniekiem vispār būtu internets, par jekādām lejuplādēm nemaz nerunājot. Lattelecom ir reāls trash-kantoris, kuru pakalpojumi ir zem kritikas un klienti ir nulles. Fuj, nevienam neiesaku.

J

S Stenlijs 04.06.2017

Nevaino LTC, bet pirms tam pārbaudi ar speedtest.net un salīdzini vai pa taisno ar vadu ir tas pats ātrums kā caur WiFi. Visticamāk mēģinat skatīties video caur WiFi un tā ir šaurā vieta. Iemet linku uz testa rezultātu. Wifi nav īsti piemērots HD video straumēšanai, jo tad ir augstas prasības pret brīvu kanālu un noturīgu Wifi ātrumu. Lai tas normāli darbotos Wifi rūterī ir jāizvēlas fiksēts kanāls kurš ir visbrīvākais, kā arī nelietot 300mbs režīmu(40mhz kanāls), jo tad notiek lēkāšana starp ātrumiem, ja nevar nodrošināt pilnu ātrumu.
Sazinieties ar LTC un pievilks jums dekoderi kur vajag, serviss viņiem ir pretimnākošs. Starp citu optikas vadus reiz pa reizei meistaram vajag pārbaudīt, savienojumu vietās tiek lietota pasta kas ar laiku var pasliktināt caurlaidību.