www.sudzibas.lv Tet Helio tv

Lattelecom - Helio tv

Iepriekš interaktīva televīzija Lattelecom bija ļoti labi saprotama, tagad ar helio viss ir pilnīgi pretēji, nepārskatāmi. Liekas ka Lattelecom klientiem nedod izvēles iespējas un apgrūtina TV baudīšanas iespējas. Labprāt ateiktot no pakalpojuma ja nebūtu līgums uz 2 gadi.

O Oskars 24.09.2018

Cik ilgi vēl čikstēsiet?

M me2 26.09.2018

kamēr viņi savu brāķi turpinās ar varu uzspiest!

Sociopāts 25.09.2018

Man ar beidzot pieslēdza. Teikšu kā ir - viss ir tieši tāpat kā iepriekš, tikai vizuālais dizains ir izmainījies. Problēmas ir tikai cilvēkiem, kuri nespēj sadzīvot ar jaunumiem un izmaiņām (kas šajā gadījumā, kaut mazliet iedziļinoties nemaz tik daudz nemaina)

Vienīgais, kas nav pārdomāts - programmas izvēlne, to tomēr vajadzēja atstāt vertikālu, nevis pārveidot uz horizontālu.

S Skorpion 25.09.2018

Oskar - cik ilgi vēl čīkstēsim?
Kad maksāsi pats savus rēķinus, tad redzēsim un dzirdēsim kā tu čīksti.
Dārgais Lattelekom - aizvāciet šo mēslu HELIO no mūsu redzesloka!
Ne ierakstīt normāli filmas vairs, nedz iet uz sākumu pārraides laikā. Tīšanas process - deb***, kāpēc tā ir jāsareždžī un jāsačakarē viss vienkāršais? Kāpēc mums jāmaksā tāda pati summa par to, ka pārraide tās laikā raustās, kā skaņa tā arī bilde? Kāpēc jāuzgrūž mums tie mēsli - atdodiet atpakaļ normālu televīziju!
Man ta jaunam vēl tā - besī tikai, bet ko vecākam cilvēkam darīt? Jums pofig ne? P.S. Pārraižu ieraksti otrā dienā vairs nav skatāmi, jo nav pieejami, kas par sviestu?