www.sudzibas.lv Tet Helio ITV

Lattelecom - Helio ITV

Naktī uz 21.08.2018. Mums tika tas “gods”, būt pārslēgtiem uz helio itv (jāpiebilst, ka informācija, par to ka tiksim pārslēgti tika atsūtīta sms veidā iepriekšējā dienā, vairāk nekā un nekur) . Izvēle netiek dota! Pārslēdza un viss! Piezvanot uz lattelecom informatīvo tālruni noklausos, ka instrukcija jāmeklē internetā vai e-pastā (atgādinu, ka tur nav ne paziņojuma, ne arī instrukcijas) . Mēģinu atrast internetā, lapa nevērās (laikam jau visi meklē, kā ar šo “izgudrojumu” apieties) . Instrukcija, kas tika atsūtīta uz e-pastu (pēc pieprasījuma) nepalīdz nemaz, video, kas ir atrodams sadaļā “pamācības” nekam neder. Varbūt tam, kurš šo “produktu” ir izstrādājis ir skaidrs, kā rīkoties. Pēc ilgas tālvadības pults bakstīšanas tika atrasts, kā salikt savu sarakstu, kā pārslēgt no viena kanāla uz citu, kā pārslēgt sarakstus, bet tas ir drausmīgi! Tagad lai pārslēgt no viena kanāla uz citu jānospiež vairākas pogas. Uzraksti nav salasāmi (to ir pārāk daudz un burti ir stipri par mazu) . Dažreiz ir pat jā pieiet tuvāk ekrānam, un tikai tad var izlasīt, kas tur ir rakstīts. Jautājums: kāpēc jāsarežģī tās lietas, kuras labi strādā un un apmierina lietotājus. Pārslēgt sarakstus, manuprāt, izskatās tik pat sarežģīti, kā uzbūvēt kosmosa kuģi. Sarakstu pārslēgšanas iepriekšējā versija bija ļoti veiksmīga. Kāpēc netiek piedāvāta izvēle palikt pie vecās versijas, vai paņemt šo “labāko” versiju?

K Karlis 2314 02.12.2018

Nevar skatīties ierakstus un atkārtojumus man nepatīk helio piedāvājumi

O omsis 05.12.2018

Esmu ar tiem,kuri Helio vērtē negatīvi.Ir daudz sarežģītāk ko atras,visvairāk man nepatīk solijumi,ka būšot labāk,bet patiesībā esmu vīlusies.Bez brīdinājuma daudzas filmas nevar ierakstīt,ko man tad dod kvalitatīvāka bilde?Apsveru domu atteikties no šī pakalpojuma.

S Sandzus 2000 18.12.2018

Neiet runa par saprašanu,bet par to,ka dekoderis atslēdzas,nespēj pavilkt,ko darīt,vai ir ispējams samainīt?

I Ivan Nikolaevic 18.12.2018

Lattelekom opustilsa do NET.ja klient lattekoma bolwe 10 let,no HELIO eto zestj.,xuze nevidel.podumivaju perejti k drugomu operatoru.obidno wto naglo I nekrasivo otvicajut klientam.nado xotjabi 30 procentam klientov otkazatsa ot ix uslug,togda ja dumaju zaweveljatsa.