Lattelecom - Helio

Ja ievieš jaunu - tātad uzlabo. Tas nav par Helio, viss ir " ar labo roku caur kreizo kāju", sarežģīti, sīki burti, nenormāli daudz liekuk kustību, lai tiktu pie tā, kas agrāk bija 2 klikšķu attālumā. Nestrādā vairs atpakaļ poga, ja vēlos 2 programmas vienlaicīgi skatīties lēkājot, uz arhīvu caur virtuvi u.t.t. Ja man ir neērti, ko tad teikt par vecākiem cilvēkiem, kuri neprot un baidās sērfot pa pogām, lai atrastu vajadzīgo ?!? Un nekādas attēla atšķirības es neredzu, jeb arī lietošanas grūtības to pilnīgi pazudina. Jāmeklē cits pakalpojuma sniedzējs.
Linda

S Santar 13.09.2018

Pilnīgi piekrītu Lindai! Dusmas.
Jāmeklē cits

donna b 13.09.2018

Kur meklet? Cik daudz mums tv piedavajumu?

A Abonents55 13.09.2018

Uz dotu brīdi, tikai negatīvas emocījas , maigi sakot nepatik

L Linda Veremčuka 13.09.2018

Ļoti neērti lietot jauno Helio TV. Ja varēju palūgt bērnam pārslēgt vai atrast vajadzīgo, tad tagad tas nav iespējams. Ļoti kaitina šie mazie burti un ne pārskatāmā TV programma. Esmu ļoti neapmierināta ar jauno TV.

S Susur77 13.09.2018

Kaut kāda briesmīga televīzija.. ja grib kaut ko sabojāt, tad te ir izdevies!
Jāsāk domāt par citu televīziju!

U Uldis Ligers 14.09.2018

Pilnīgs sviests tas Helio...kā var uztaisīt ko sliktāk nekā bija?...nu varbūt tikai e-veselību...tur datoriķi laikam beiguši darbu un ķērušies pie Helio...draugi kuriem vēl nav pieslēgts, meklējiet jaunu operatoru jau laikus, lai nebūtu jāmaitā nervi...!

G ginch13 14.09.2018

Pilnigi piekritu,priekš veciem cilvekiem kas neapietas ar tehniku vispar murgs viniem,pašam pagāja laiks kamēr sapratu kā tikt pie ierakstiem utt.vislaik macu omammai ka apieties ar pulti,kadreiz bija vienkārši,ar šadu pareju uz helio tikai zaude klientus,malachi.

E Elvijs_ 15.09.2018

Likās ka lattelecoms ir tā kompānija kas dara lietas pareizi un piedāvā labāko televīziju Latvijā, bet helio ieviešana pierāda pretējo! Nepraktisks, grūti saprotams un ar veco pulti (motorola) pat vienkārši kanālus nevar pārslēgt uz priekšu un atpakaļ.

L Linda54 15.09.2018

Piekrītu visiem.Pilnīgs sviests! Kā var izveidot kaut ko tik nesaprotamu."murgs"!

B bondre 18.09.2018

Nesaprotu kāpēc Lattelecom nevarēja,ja jau bija velme ko mainīt,vienkārši pie iepriekšējā pakalpojuma,kur ir izvēlne,pielikt klāt jauno,lai katrs paņem to ko vēlās.Tagad viss ir krietni vien nepārskatāmāk.Nabaga operatores mēģina iestāstīt,ka tas jau jaunums,apgūsiet -patiks:)Apgūšana problēmas nesagādā,bet,ja nu kas ir neērts lietošanai,tad tāds tas paliek arī pēc apgūšanas.Tiklīdz beigsies līgums,ko noslēdzu vēl nezinot kāds būs helio,tā meklēšu citu operatoru.Un,pagaidām nezinu nevienu cilvēku,kuram šis Helio patiktu.Pati tagad cenšos noskatīties skatāmo pēc iespējas tuvāk reālajam rādīšanas laikam,jo arhīvs ir galīgi garām,tāpat ieraksti.Un,ja iepriekšējās izvelnes varēja izlasīt bez problēmām,tad tagad tas tā nav,viss vienā putrā.

L Līga 18.09.2018

Helio! Ārprātīgs sviests! Cerams, ka kārtējais rēķins nebūs lielāks par šādu mēslu! TV skatīšanās kļuvusi par nepatīkamu nodarbi!

N Niks 19.09.2018

Kāpēc ir tik viegli pāriet uz citu, kur atkal būs jāmācās kā rīkoties ar pulti, ja pat šeit negrib mācīties. Atceraties katram ir savi dizaini un funkciju iespējas. Tātad viegli patrikt es mācīšos...bet grūti to tik tiešām izdarīt. Helio ir iespējams saprast vienā vakarā. Ja ir problēma var uzjautāt lattelecom darbiniekiem. Problēma ir nevis programmā - bet niecīgajā velmē apgūt ko jaunu. Atpakaļ pogas iespēja ir pazudusi un piekrītu, tā bija parocīga. Bet ja vēlaties uzlabojumus rakstiet ieteikumus. Jo bēgt ir viegli, bet kur tad bēgsi, ja atkal jāmācas?

M me2 26.09.2018

nekur pasaulē pultis nelieto tā kā Helio ITV. tā kā pilnīgi bezjēdzīgas zināšanas. nav bijis problēmu lietot nevienu televīziju nevienā pillsētā nevienā pasaules valstī.nekur nekas nav jāmācās, tikai pogas jāspiež. tā kā izlabojiet savu brāķi un tad gudri runājiet, kas klientam ir un kas nav jāmācās.

L LOLLOL 20.09.2018

Helio interaktīvā telivīzīja ir ļoti lēna un neefektīva.
Pats vienkāršais lai pārslēgtu kanālus aizņem lielas grūtības, viss bremzē, pārlūks ir neparocīgs.
Dēļ šī super duper Hēlio vēlos mainīt pat operātoru,

L Lita 20.09.2018

Pilnīgs murgs, Helio tv bojā garastāvokli katru vakaru. Noteikti meklēšu alternatīvu pie citas kompānijas!

A Andrea 27.09.2018

Neieredzu ir maigi teikts!Lielu daļu ierakstu nemaz nevar atrast!Galīgs bardaks! Ja kādreiz slavēju šo televīziju, tad tagad vairs pilnīgi neko labu nevaru pateikt. Ja vienīgā problēma(kā kādā komentārā rakstīts) būtu slinkums apgūt jauno, tad nebūtu tik daudz sūdzību no cilvēkiem. Ieteikt gan ko varu, ja vien dzirdētu attiecīgā iestāde un dzirdētu ne tikai mani, bet lielu daļu tautas! Atdodiet televīziju, kur pat no pirmsākumiem nebija grūtību saprast kur kas atrodas, kur visu varēja atrast vietā kur tam jābūt! Tagad lai atrastu brīvdienu ierakstu man jātin 5dienas atpakaļ.
Cik daudz laika tas aizņem!