www.sudzibas.lv Tet Garantētājs interneta ātrums

Lattelecom - Garantētājs interneta ātrums

Sledzot ligumu pajautajat kads ir garentetais atrums internetam, nevis lidz, jo tas var but pat 10kbs. Pirms parakstat kadu papiru ar viniem, pasekojat, lai liguma butu atrakstits garentetais atrums internetam, citadi solita vieta kodisiet pirkstos maksajot 18 men abon ar iespeju lauzt ligumu+maksat soda naudas.

J

L lattelecom 04.05.2007

Uvazhaemyj - garantirovannaja skorost' pereda4i dannyh stoit sovsem drugih deneg. Takie uslugi, kak Majas DSL i td nichego ne garantirujut. Oni lish obozna4ajut maksimal'no vozmozhnuju skorost'.

S Uvazheniem
Vash Lattelecom

Z Zvaigzne 22.01.2008

Kā var noteikt Garantēto ātrumu, ja tas visu laiku ir mainīgs..?

Nosauc vismaz VIENU operatoru vai provaideru kurš patiešām (un tu par to esi pārliecināts) garantē kaut kādu noteiktu ātrumu. var noteikt arī minimālo, bet tad sāktu kliegt, ka tas lēkā augšup. =)

J JANIS 13.12.2008

Ibirojam tāds ātrums nekad nav bijis kāds pieminēts rakstā-tas ir tikai tirgus triks!!!Man ibirojam ātrums ikdienā nepārsniedz 20kb, samaksa 19 ls būs tikai tad ja neiztērēsiet limitu, ja pārtērēsiet tad jau sāpīgi jutīsiet uz savu maciņu!!!