www.sudzibas.lv Tet Slikts serviss!

Lattelecom e-veikals - Slikts serviss!

Slikta pieredze ar Lattelecom veikalu, jauno TET veikalu, izveidoju pasūtījumu 19.04 par tv 1269 eur vērtībā. Pēc 30 minūtēm piezvana puisis, kas apjautājās vai viss mani apmierini, vai viss ir ok, apstiprinu ka jā, viņš mani brīdina ka kredīta summa man ir pieejama tikai 1000 eur, ka 269 eur būs jāmaksā uz reizes, apstiprinu, ka ja nu tā, tad arī maksāšu, komunikācija pa pirmo, bet turpmākās darbības būs 23.04 pēc svētkiem. 23.04 klusums, 24.04 nolemju uzrakstīt vēstuli, ar jautājumu kad viss notiks, pēc laika saņemu zvanu no dāmas, kas saka, nu nav mums to tv un arī pasūtīt mēs viņus nevaram, uz manu jautājumu ko tad jūs tukšu gaisu tirgojat, kā parastie fake interneta veikali, seko atbilde, ka nu nē, laikam jau viens kaut kur veikalā ir, bet viņš ir izpakots un stāv kā demo tv. Uz lūgumu piedāvāt alternatīvu, seko atbilde, ka neko jau viņa tādā summā iedot nevar, bet par 400 eur dārgāk esot gan. Tipiskākie lēto fake interneta veikalu gājieni, vai nu lietotu preci par jaunas preces vērtību cenšas iesmērēt vai dārgāku preci, lētā cena tikai klientu pievilināšanai!
Ņemiet vērā ar lielie uzņēmumi māk tasīt tādus nesmukus brīnumus.

24.04.2019

E