www.sudzibas.lv Tet Slikts serviss

Lattelecom e-veikals - Slikts serviss

Tet veikalam pašam uz saviem termiņiem nospļauties.
Uzsūtīju (17.03.) datoru tet veikalā Sakarā ar covid 19 un slēgtajām skolām lai bērni ir nodrošināti ar kvalitatīvu mācīšanos. Solīja piegādāt 2 dienu laikā, kad pagāja 2 dienas sāku interesēties kas par lietu, izrādās datori kurus tirgo nemaz neesot, vedot no kaut kurienes, bet šodien (19.03.) vajagot ievest Rīgas veikalā un uzreiz tikšot izsūtīt, protams profilaksei painteresējos arī nākamajā dienā jau no rīta (20.03.) protams ka kurjeram vel neesot bijis nodots, kaut gan brīdināju ka man ir svarīgi lai tiktu piegādāts solītajā laikā, šodien man mēģināja ieskaidrots ka dators tikšot piegādāts, sestdien, bet tikko 20.03. Saņēmu sms no dpd ka tiks piegādāts tikkai pirmdien kas ir 4 dienas vēlāk par apsolītajām 2 dienām+dators ir bez os ko būs vel jāuzstāda lai sāktu darbu, nesaprotu kāpēc man būtu rēķini jāapmaksā līdz noteiktam termiņam ja tet tas (termiņš) ir relatīvs jēdziens, varēju Tsk uzsūtīt no cita i-veikala, nu tāda pieredze ar tet

20.03.2020

Atbilde no SIA Tet Pārstāvja atbilde 23.03.2020

Sveiki! Ļoti atvainojamies par radušos situāciju! Lūgums sazināties ar mums, vai nu zvanot 177 vai arī rakstot [email protected] vai arī sociālajos tīklos - centīsimies palīdzēt situāciju atrisināt!

G

Joe Rogans👽 21.03.2020

Tet veikalā nekad neko neņemtu, jo visam 100€ uzcenojums

micor2020 21.03.2020

Как написал jake Robert, у них на все очень сильно завышена цена. Откажитесь от их посылки. И купите лучше в rd или на 1a.lv. Будет дешевле но прийдется ждать.
Можеш мне написать в Личку (если сдезь есть) или на имейл [slēpt]@yandex.ru ПОмогу.

BondsBonds 21.03.2020

OS? Un? Tā nav privilēģija, bet produkts par naudu/darbu. Vajadzēja pirkt kopā ar OS, tagad pirksi atsevišķi.

G guncco 21.03.2020

Ej strādā hrenova sūdzības.lv mēbele

V Vname Pname 21.03.2020

uzinstalee ubuntu

BondsBonds 21.03.2020

Bez maksas ir tikai siers peļu slazdā. Ubuntu ir būtiski ievainojamāks.