A a 16.02.2007

tas laikam sakarā ar tavu aprobežoto un šauro prātu - tu pat skaitīt nemāki - 300CV katru dienu = 109 500 CV - cilvēciņ attopies ! aizej paboikotē kautkur citur!

E Enrike 21.02.2007

Visiem, kas domā doties strādāt uz to kantori - Lattelecom BPO, kas sevi lepni dēvē par "devīgāko, prasīgāko,... darba devēju", tad silti iesaku nepievilties: tur valda riktīgs haoss: operatoru mainās ik mēnesi, vismaz kopš es tur strādāju, nomainījās vismaz 90% tur strādājošo operatoru, un visa iemesls ir zemās algas, riebīgā atsevišķu grupu vadītāju attieksme, sevišķi jau Rīgas nodaļā. Labākie cilvēki aiziet,un atrod tiešām labākas darba vietas! Viņi sola,ka darba grafiks ir apvienojams, bet reāli tā nav; nakts maiņās pat nepiemaksā, tāpat arī brīvdienās, tu sēdi kā tāds muļķis vienu brīdi uz dažiempakalpojumiem, bet pēc tam jau uz tevi sakrauj n-tos pakalpojumus, kā piemērs kautvai samita laikā, kad reāli nekādas piemaksas netika veiktas! Nekādas sociālās garantijas, strādā svētkos, un nekas viņiem nešķiet svēts, pati lielā vadība saņem mežonīgas algas,kamēr operatori dzīvo no rokas mutē! Loham, kurš spējīgs ko minēt par 300 CV dienā, varu tikai ieteikt griesties Tvaika ielas uzņemšanas nodaļā - vecīt, ja nezini,tad nerunā! Ja jau tur būtu tie 300 CV, tad, sorri,tur cilvēki tik bieži nemainītos algas un darba apstākļu dēļ. Protams,katram mākonītim ir zelta maliņa, un parastie operatori ir jauki kolēģi, bet lielākā daļa vadītāju ir tikei intriganti,korumpanti un mantkārīgi naudas rausēji.

S seiliina 02.01.2008

..tas pats arii bija Latvenergo kur mekleeja operatorus...n-tos meeneshus peetiija un atlasiija skaistaakos,gudraakos,briinishkjiigaakos....par TO LIELO ALGU!!!
...vienkaarshi njirgaashanaas par cilveekiem:-(

I Inita 06.07.2008

Pati strādāju Lattelecom BPO. Mani apmierina darbs un kolēģi arī ir super. Ir protams daži mīnusi, bet visur ir labi, kur mūs nav!!!

P princessa 13.07.2008

Nuu.. es ar esmu strādājusi BPO. Un teikšu kā ir - esmu laimīga, esot prom. Tieši tā arī ir, ka uzkrauj pienākumus vnk briešmīgos daudzumos!!! un alga - smieklīga. ja nestrādā n-tās virsstundas, tad 250ls - visu dienu pie datora sēdi :( un tā attieksme no vadības puses!!! mjaa, un nekādu sociālo garantiju - ne atvalinājumi, ne apmaksātas slimības lapas. strādā 6dienās, 7dienās un svētkos - par to pašu samaksu ko darba dienās, nevienam neinteresē, ka tev varbūt mazi bērni mājās vai ka tālu dzīvo un 23.00 netiec mājās no darba. vārdu sakot - sabiedriskais FUI Lattelecom BPO kā darba devējam!!! neejiet tur strādāt - smagi vilsieties... jo Lattelecom - tas diemžēl ir tikai vārds, ko ierakstīt savā CV.
P.S. Man kredītam vajadzēja izziņu no darba vietas par ienākumiem. Zvanīju grāmatvedei, teicu, lai uztaisa - par amatu un izpeļņu. viņa man jautā - a kāds amats tad jums ir? atbldu - nu, kā.. klientu apkalpošanas speciālists (tā kā līgumā rakstīts). A viņa man atbild - nē! jūs te neesat nekāds klientu apkalpošanas speciālists, jūs te vispār nekas neskaitaties, bet jā - izziņu rīt ar kurjeru aizsūtīšu. Tāda, lūk, mana pieredze.. :(

L LIga 25.11.2008

Muļ''ki'bas par lttelecom! Sociaalaaa garantijas vienmeer ir bijusas un buus! viss kaa naakas! :) tas ka juuus yur taa uztver tas ir mulkiigi! nevajag sevi no sliktaas puses apliecinaat... vajag straadaat un augt, nevis suuksteeties, ka kkas nav labi! :)

A Andris19888 25.04.2016

Runa iet par Lattelecom BPO t.i. pavisam cits kantoris

P piivels 16.12.2008

Pats strādāju Lattelecom BPO un nevaru teikt, ka tā ir sliktākā vieta pasaulē. Protams, visur ir labāk, bet tikai tur, kur mūs nav. Algas ziņā- neteikšu, ka ideāli, bet ir ok, izdzīvot var. Vēl varu pateikt, ka ta ir studentu darbs, kur var iegūt labu praksi atteiksmē ar klientiem, iegūt labus draugus un pazīšanas. Taču, ja Tev mājās jābaro 3 bērni, tad būs kā būs...
Katram savi plusi un savi mīnusi. :)

B beibe 21.03.2009

neesi iedomajusies/ies, ka tu vienkarshi neatbildi prasiibaam???
Deel taa, ka tevi nepaneema uzreiz jau nevajag teikt, ka kompaanija ir slikta :D

A a 02.07.2009

es tur nostrādāju vairāk kā divus gadus, sākumā it kā nekas, tikai tur divas dažādas grupas, pamatdarbinieki un uzņēmēji, es biju uzņēmējs, jo nevarēju nostrādāt pilnu grafiku sakarā ar mācībām, tādej'di par pamatdarbinieku kļūt nevar un uzņemejam nav sociālo garantiju vispār, nav apmaksāta atvaļinājuma, nemaksā slimības lapu, atlaist var jebkurā brīdi un var nepīkstēt, turklāt par nakts un svētku dienu darbu likme tāda pati kā parastās dienās, piegriezās tāda lieta un, tāpat vel tas trosksnis, un bezgaiss telpās, nolēmu iet prom...

R Rebeka 12.08.2009

Lūk, te vēl viens apkrāptais. Mani uzaicināja uz darba interviju ( intervēja 3 sievietes) un nu jau vairāk kā nedēļu gaidu atbildi. Uz e-pastu viņi neatbild, un tel. neviens nekad neceļ, bet zvanu katru dienu. Jokainie tur strādā.

K kaimiņš 12.08.2009

šķiet, viņi uzaicina uz interviju, lai paklausītos glaimus, cik lattelecom ir liels un dižens.
nav jau tām vecenēm visi mājās, jo pat uz darba interviju nemāk apģērbties kā nākas.

S Sanita 15.11.2009

:) Ja nav atbildes uz CV vai peec darba intervijas, tad Tu vienkaarshi neatbilsti tam darbam. a raksti shaadus komnetaarus, tas pieraada kaapeec :)))))

J jolanta 20.11.2009

aizsutiju savu CV uz so uznjemumu, tad vajadzeja piedalities testos divos, veiksmigi noliku, tad paarrunas, ari labi pagaja, aicinaja mani uz 6 nedelu apmacibu par ko netiek maksats utt, nesaprotu kapec jau pasa sakuma netiek mineti visi fakti, ka neapmaksa ne slimibas lapas, ne atvalinajumus, jastrada papilstundas, tacu atlase ne pa jokam. vel pietiek nekaunibas teikt, ka darbiniekam nav jamaksa par apmacibu. iisteniba, sakuma sasapnojos, ka liela firma, tulit darbs labs bus, bet izradas lohus kaut kadus mekle.

S Solvita 15.01.2010

Nja aizsutiju arii es savu CV un sodien jau pazvanija sauc uz testiem riit.Bet palasot pedejo komentaru saprotu kad loti gars tas process lai visspar saktu stradat, laikam man tas nederes, taa kaa dotaja briidi stradaju, tad buus gruti izbrivet laiku entajiem testiem un parunam...:(

E edgars23 14.02.2016

pastradaju lattelecom bpo jau laiciņu ka aizgaju un esmu laimiigs, un palika tika negativa pieredze, iesaku ikvienam kuram kaut domaa bija par to lai doties tur stradaat, ja juus sevi cienat, nevajag doties uz turieni, attieksme suudiga no vadiibas puses, maksaa mazak par minimalo, soc.garantiju nav, piespiedu kartaa jaastrada sestdienas ja pat liiguma tas nav rakstiits, un ja tu izdomaaji doties prom, tad viegli nelaidiis, vadiiba iznicinaas tavu reputaciju,neskatoties uz to ja tu pat laabs darbinieks biji. Neisaku ne vienam.
Lasot atsauksmes biju paarsteigst kaa no 2010 gadaa nekas nemainiijies. Taa tureet!

ivchiks18 01.03.2016

Sveicināti, lasu ieliktās sūdzības, paliek tā dīvaini.
Strādāju jau ilgu laiku uzņēmumā Lattelecom.
Neko sliktu pateikt nevaru, tikai to pašu labāko. Attieksme no grupas vadītāja puses ir ļoti laba,vadība atsaucīga,tāpat arī kolēģi.
Ja runa par sociālajām garantijām un atalgojumu ar šīm lietām viss ir kārtībā.
Es uzskatu ka, Lattelecom ir īstā vieta kur sākt savu karjeru,jo arī uzņēmumā Lattelecom ir iespēja pakāpties augstāk,sevi pilnveidot un pierādīt.Un turklāt ja dodies tomēr citur-labs ieraksts C.V.

S sūzana 23.01.2017

Tāda sajūta, ka šādus komentārus raksta no Lattelecom iekšas, kas mēģina tikai uzspodrināt šī uzņēmuma tēlu. Kā gan šī ieta var būt īstā vieta, kur sākt savu karjeru - tik veselību var sākt bendēt.

A Andris19888 28.04.2016

Nu ko, es arī dabūju pastrādāt Lattelecom BPO, gribētos sākt ar pozitīvām atsauksmēm: tās varētu būt par kolektīvu, bet reāli saproti, ka no kantora tas nav atkarīgs, par priekšniecību, bet ar laiku saproti, ka tas viss ir liekulība...
Man tas bija kā otrais darbs, "BPO" izvēlējos, lai būtu ko CV ierakstīt, nostrādāju pus gadu, par šo pus gadu redzēju, kā tiek izēsti darbinieki, novesti līdz asarām, es pats redzēju divas meitenes kuras raudāja pēc sarunas ar priekšniecību, redzēju kā aiziet top darbinieki (jo tie tika atklāti nomelnoti pēc principa ja tev labi iet, tātad tas ir uz kolēģu rēķina), aizejot tiem tika draudēts, ka tiks iznīcināta viņu reputācija (pēc tam viņiem zvanīja un atvainojās) redzēju arī atklātu muļķību no priekšniecības puses, piemēram: tiešais priekšnieks nemāk strādāt ar biroja tehniku, nezina programmas kurās tev ir jāstrādā, nezina būtiskas lietas kuras ir saistītas ar darbu. Cilvēki tiek novērtēti izvēlīgi, ja tu esi "savējais" tad tev būs bonusi, ja tu runā pretī un izsaki atklāti savu viedokli tad tu esi mēsls, to es izbaudīju uz savas ādas, protams pats neesmu zelta gabaliņš, jo īpaši pirms aiziešanas, nu bet par iepriekš minēto varu būt drošs.
Alga, tā kā es nestrādāju pilnu slodzi, man sanāca 2/3 vai puse no darba laika, atkarībā no mēneša, mana alga bija 90 -120 eiro, ja ņemt par piemēru tos kam tas bija pamata darbs + piemaksa par to ka tie tika top 6 darbinieku sarakstā un saņēma par to prēmiju alga bija ap 200 eiro (tas par pamatdarbu, izkrita pa kādai virsstundai kopā ar prēmiju) pie tam citreiz priekšniecība prasīja tik it kā mēs būtu algoti par lielu naudu. "BPO" ir konkurenti, kuri arī sniedz pakalpojumus ar izejošiem zvaniem un pārdod tos pašus pakalpojumus un iet tiem labāk, algas tur ir minimālā + piemaksas un kādi 4 - 5 simti sanāk (pārbaudīts un atrunāts ar tiem uzņēmumiem t.i. fakts) protams LATTELECOM skan forši un ir laba atzīme tavā CV bet alga un attieksme protams ir bērnudārza līmenī, pie konkurentiem var nopelnīt 2 līdz 3 reizes vairāk, bet ne tik smuks būs ieraksts tavā CV :)
Protams lasot manu "grēksūdzi" var teikt "viņš ņaud jo mēs viņu izfīrējām un tagad viņš žēlojas" piekrītu... bet tanī pat dienā es atradu citu otro darbu un pilnīgi iespējam tāpēc ka manā CV bija ierakstīts "Lattelecom" ;)

S Saulainā19 24.01.2017

Nejauciet Lattelecom ar Lattelecom BPO divas pilnīgi dažādas darba vietas!