Lattelecom

Piesledzam Lattelekom pilsetas internetu solitais atrums 64-128, patiesais 16. Kad zvanijam lai sudzetos teica ko tad mes gribam? Neticet tam reklamam par to ka tagad Apollo pilsetas internetam cena menesi 12, 45. Tie paši 15 vien bus, jo vel jau bus jamaksa par torņa abonēšanu. Modems ko uzlika ir laikam pats letakais. Meistars pie parketa ar naglam pielika vadu un vel par to jamaksa 30 Ls, kaut gan stradaja tikai 1. stundu.

R RageAgainst 01.10.2003

Modems? Tas tachu ir dinazauru laikmets! Domaju, ka driz sapratisi un atteiksies no taa :)

Z Zagrebov 19.02.2004

polnostju soglasen

L Lietotājs 04.03.2004

1) Tas ir DSL modēms nevis parastais modēms. Pēc definīcijas modēms ir iekārta kas pārveido signālus aparatūrām saprotamā valodā (nu vismaz tā skanēja).2) Pieslēguma ātrums ir LĪDZ 128 kbit/s. Šim cilvēciņam, visticamāk, skaitlis 16 nozīmē KB - kilo baitus. Tātad, viss ir kārtībā. Pieslēgums darbojās atbilstoši iespējām, jo 1 baitā (B)= 8 biti (b) -> 128/8=16.

I Ivars 15.04.2006

Pirms 3 gadiem no Rīgas pārcēlos dzīvot uz Smilteni, precīzāk 300 m no Smiltenes. Man un nevienam no kaimiņiem nav iespējas ierīkot Mājas DSL, jo ar Smiltenes robežu beidzas ciparu līnija, bet 10 iespējamo abonentu dēļ Lattelekom neies līniju pagarināt. Tā jau 3 gadus caur parasto iezvanpieeju