Lattelecom

Vai nodot draugu Lattelecomam, jeb uzzini kā ir nemaksāt par Internetu.Pēdējā laikā bijušais telekomunikāciju monopolists Lattelekom (LATTELECOM) ne tikai ir nomainījis nosaukumu, bet arī uzsācis ievērojamu kampaņu jaunu Interneta pieslēgumu klientu piesaistīšanai, kur tiek piedāvāts gūt finansiālu labumu pierunājot savu draugu kļūt pat Lattelekom Interneta lietotāju.Tā kā 28% Latvijas iedzīvotāji ir fiksētā tīkla abonenti, no kuriem savukārt kādi 95% ir Lattelekom abonenti, no kuriem savukārt kādiem 40% nav citas izvēles iespējas, apskatīsim ko īsti nozīmē būt vai kļūt par LATTELECOM klientam no praktiskās puses.Pirms ?parūpēties? par savu draugu, derētu iepriekš padomāt un izsvērt vai vēlāk nedabūsiet ar koku pa muguru, jo kļūstot par Lattelekom klientu iespējams netiks ņemtas vērā nianses, kas parasti maziem burtiem rakstīti līguma aizmugurē vai nav rakstīti vispār.

L Laura 29.07.2006

Desmitnieka!