Lattelecom

Ziniet, ka ierīkojot starta DSL caur Lattelekom apkalpošanas centru, jūs saņemsiet pusfabrikātu- vadus jums pievilks un kastītes uzstādīs, pēc tam pats meklēsiet citu meistaru, kas to visu savedīs lietošanas kārtībā. Skumīgi, bet tas viss par nieka 42 latiem.

S sallija 04.03.2009

Man bija problēma ar tām kastītēm, taču pēc zvana uz Lattelekom, meistars bija klāt un pēc pus dienas darīta darba nepaņēma ne santīmu.

E ee 28.07.2009

paklau vecīt, bet tu gribeeji lai meistars tev visus plintusus atrauj? varbuut veel linoleju un tapates uzliimeet, vinja darbs ir ievilkt liiniju nevis veikt kosmeetisko reemontu pie tevis maajaas.

š šeherezade 28.07.2009

Ko Tu murkšķi, mums to visu ievilka par baltu velti un no a lidz z!!!

K kundzins 31.05.2011

tas pimpis kas man lattelekomu ievilka piedirsa man tualeti un nenoraava uudeni.. es tam loham vel pateicu lai vins arii podu salabo bet sis nekaa - aizbeega - nafig tadu servisu :)