www.sudzibas.lv Tet Bojājums,

Lattelecom - Bojājums,

Pēdējo mēnesi ik pa laikam skatoties tv, pēkšņi uz pāris min pazuda savienojums un tad pēkšņi aizgāja un viss turpinājās (ieraksti utt) . Tad pēdējās dienas palika ar vien biežāk un tad vispār negāja. Zvanīju visu izrunāju izmēģināju! Un daļēji aizgāja, pārslēdzot kanālu citreiz nereaģē un jāgaida minūtē kamēr pārslēgs un arī ik pa laikam melna bilde un skaņa pazūd uz 3sec... Beigās norunāja, ka sūtis jaunu dekoderi (jo nomainot hdmi kabeli aizgāja daļēji) , bet tos pašus kabeļus izmantojot pie otra tv viss strādā. Un tad norunā visu un saka, ka pie rēķina būs 5€, saku par ko? - konfigurācija. - kāda konfigurācija? - mūsu galā nepieciešama! (nevarēja izstāstīt kāda) , saku, ka tā jau nav mana vaina, kad pēkšņi neiet! Viņa, jā bet neko darīt.
Saku esmu ļoti neapmierināts, ka jāmaksā par jūsu problēmām.
Nu jā, bet neko darīt.
Nu ok saruna beidzās ar to.
Pēdējā laikā tikai negribas domas par lattelecom//tet.

08.12.2019

C

A aicis24 08.12.2019

Mums tieši tāda pati problēma parādījusies,ar to Lattelecomu.

BondsBonds 08.12.2019

TV paraustas, 5 eiro jāmaksā. Tava dzīve ir sagrauta.

N Noboby 08.12.2019

Es domāju ja Tu būtu viņu vietā tad Tu raudātu kā mazs bērns, bet Tu vienkārši nevari saprast par ko iet runa jo Tava atlikusī pelēkā šūna spēj nodrošināt tikai Tavas pamatfunkcijas un rakstīt stulbus komentārus šeit

C CrazyKiD 08.12.2019

? Un ko vēlējies pateikt ar šo pilnīgi bezjēdzīgo teikumu?

B Bijabuus 13.01.2020

tet internets nav izdevies,ik pa laikam uzkaras,piesakot meistaru jamaksā par viņu neattīstīto DSL internetu,laikam ,,drātis,, sarūsējušas.

M menessgaisma 11.02.2020

Jā, dsl ir pagātne, ja tā labi padomājam, un diez vai kāds grūdīs iekšā piķi lai pataisītu attīstītas 50.gadu telefonlīnijas. Bet par meistaru gan nav jāmaksā, ja piesaki bojājumu. Ir pārbaudīts, nemaksāju ne centa.

C CrazyKiD 12.02.2020

Kāds sakars meistaram, pa visam cita situācija, raksti citur...