www.sudzibas.lv Tet Bezvadu internets tāds nestabils jo nestabils

Lattelecom - Bezvadu internets tāds nestabils jo nestabils

Problēmas ar bezvadu internetu. Jau vairāku mēnešu garumā interneta kvalitāte arvien krītas. Tas kļūst arvien nestabilāks. Izmantoju divus datorus, abos internets vienlīdz nestabils - vainīgs vai nu modems vai pats pakalpojums. Zvanot apkalpošanai, saņemu atbildi, ka nekur nav rakstīts, ka Lattelecom nodrošina stabilu bezvadu internetu. Risinājumu nepiedāvā. Par konkrēto problēmu zvanīts trīs reizes, problēma paliek lielāka, visiem vienalga. Saka, lai pērku pts savu maršrutētāju. Apkalpošanas tālrunis maksas. Kaut kā apnika bezjēdzīgi naudu mest vējā, nolēmu uzrakstīt sūdzību. Pieņemu, ka man ne vienīgajam šādas problēmas. Ņemiet LMT, arī es mainīšu, jo pamēģināju un esmu laimīgs, ka tā izdarīju (negaidīta reklāma sanāca).

Atbilde no SIA Tet Pārstāvja atbilde 01.03.2017

Sveiki! Vai izmantojat Lattelecom piešķirto bezvadu rūteri vai savu?

ģ

"Ņemiet LMT," - kur var tā paņemt?
"pamēģināju un esmu laimīgs, ka tā izdarīju (negaidīta reklāma sanāca)." - cik maz dažiem vajadzīgs laimei.
Bet, lai veicas. Lattelecom šobrīd no kvalitātes ir atteicies pilnībā.

D dzek26 21.02.2017

Piekrītu, Lattelecom internets vairs nav tāds kāds bija..
Nomainīju modēmu uz jaunāku, kur viss jau ir iekšā iekļauts(wifi, tv var pieslēgt) gribēju kaut ko vēl labāku no Lattelecom, bet nekā, iesmērēja, vecu lietotu modēmu, neko veikalā neteicu, jo domāju ka tā vajag..
Bet atbraucot mājās, visu pieslēdzu, wifi brīžiem strādā, brīžiem nē.. tāpēc dators pie interneta pieslēgts ar vadu, jo no vecas lietotas iekārtas, wifi nav stabils, kad grib, tad atslēdzas..
Ir doma atteikties, šobrīd tikai domāju pie kā pāriet.. LMT.. man nevisai..

Aigars31 21.02.2017

man ir lattelekom.. lidoju vienkārši ar vidējo .. vaina ir datorā kurš varbūt dzēš jums nezinot sikdatnes un pats tā esat uzstādījis un vēl pārbauda pret vīrusiem.. ir tādas pretvīrusenes kuras nu izmet bērneļus ja tās nav legālas vai jūs ar savu datoru un ip vislaik atjaunojat uz izmeģinājumu hehe.. es tādas fīčas sen visādas esmu aizliedzis sev.. nekrutoju

Bravo, Aigars31! Tu šoreiz mani sasmīdināji ne pa jokam :) :D :DDD Jau laicīgi atvainojos, ja no smiekliem būšu pieļāvis gramatiskās kļūdas.

"man ir lattelekom.." - apsveicu, biju domājis, ka tai ir cits īpašnieks.
"lidoju vienkārši ar vidējo" - nē, nu bija doma, ka esi kaut ko salietojies, taču ja jau pat lido...
"ir tādas pretvīrusenes kuras nu izmet bērneļus" - un mēs, muļķi, domājām, ka bērneļus atrod kāpostos jeb atved no dzemdību nama...
"ja tās nav legālas" - nopietni nelegālas bērneļu izmetējas?
"vai jūs ar savu datoru un ip vislaik atjaunojat uz izmeģinājumu hehe.." - pieļauju, ka tas ir no lidojuma ar vidējo. "es tādas fīčas sen visādas esmu aizliedzis sev.. nekrutoju" - nu ja, no kaut kā taču ir jāatsakās, lai varētu lidot. Un fascinē tā kautrība - "nekrutoju"...
Nē, nopietni, paldies Aigars31!

K kkas_besī 26.02.2017

Visi kaut ko slavē lattelecom optisko internetu,bet teikšu godīgi pirms tam bija Baltcom nu godīgi sakot 3 reizes labāks bez jokiem. Tagad ar Lattelecom rūteris pats no sevis vienkārši izmaina ip adresi, mēģinot uzstādīt statisko nekas nemainās, ļoti nestabils tiklīdz divi cilvēki izmanto wi-fi viss, internets vienkārši iaziet pa gaisu.