www.sudzibas.lv Tet atteikties no TV

Lattelecom - atteikties no TV

Nerāda HD kanālus Ekonomiskajam Mājas komplektam, 177 atbild, ka vajag lielāku I-neta ātrumu ( vairāk par 2 m/bit), bet ne līgumā ne mājas lapā nekā tāda nav-vai nemāku atrast. Vai kāds varētu pateikt, vai atsaucoties uz šo ir iespējams lauzt līgumu ar Lattelekom?????? Vai kādam tas ir izdevies?

! !!! 05.05.2010

caurās trennūzenēs, bet ar lexus!!! Nu kādi HD kanāli, ja Ekonomiskais internets? Tur minimālais bitreits normālam HD signālam ir 3x tavs interneta ātrums, ko tad tu gribi?

L Lauris 05.05.2010

To arī gribu - atteikties no Digitālās TV paturot I-netu un nemaksājot 70 LS par vienpusēju līguma laušanu. To ka HD ar šadu ātrumu neredzēt ir skaidrs bez Lexus.

J Jelena 05.05.2010

HD ir paka papildus, D tv taču rāda bez HD pakas un nevarēsiet atteikties. Priekš kam? Vai cita firma piedāvās HD?

H Helēna 10.05.2010

Es arī gribētu atteikties no tv .Pastāvīgas problēmas . Apnicis cīnīties.