www.sudzibas.lv Tet Akcija jaunajiem klientiem

Lattelecom - Akcija jaunajiem klientiem

Interesantas lietas notiek ar lattelecom. Jaunajiem klientiem piedāvā akciju - beztermiņa līgumu ar cenu sākot no Ls 12,98. Bet es biju jau vairākus gadus un par šiem gadiem cenas tikai pacēla. To, ko tagad piedāvā par Ls 12,98, es maksāju 15,85, kaut gan esmu ilkgadējais klients. Piezvanīju un paprasīju, vai tiešām tikai jaunajiem klientiem, teica jā, jo man jau ir internets un TV, tātad pa veco cenu. Cūciski no Lattelecom tā rīkoties, nepiedāvājot atlaides ilkgadējiem klientie. Būs jāiet prom no viņiem, tāpat apkārt mājai ir wi-fi, bet tv varu skatīties arī pa Ls 2,50 mājās, tikai protams nebūs ierksts, bet arī nav laika priekš tv.

M mihalich 19.02.2013

Smadzenes ta strādā, tikai līgums līdz jūlijam, pagajušajā gadā gribēju iet prom, tad bija bonusi, tikai tad arī bija jāslēdz līgums atkal. Gaidīšu vasaru, un vairs nepalikšu pie viņiem. Principā pēc...

D delux 19.02.2013

No vienas puses ta ir ka ir, ka jaunos klientus vini megina pievilinat ar zemakam cenam. Un nemaz nedoma par pastavigiem klientiem. Bet no otras puses, kad Jus sledzat ligumu, taja momenta Jus piekritat liguma noteikumiem, ka ari sniegtiem pakalpojumiem un cenu. Tad gaidiet, kamer Jusu esosais ligums beigsies, tad rakstiet iesniegumu, ka vairs nevalaties turpinat lietot Lattelecom pakalpojumus un ejiet prom uz citu kompaniju, vai ari pec laicina atkal ejiet atpakal pie Lattelecom un busiet jauns klients ar beztermina liguma un ipashiem nosacijumiem, protams ja vel vasara ta akcija vel bus :)

B burbuliss 20.02.2013

Es tikko uzcepos par to pasu temu. man ka senam klientam (savi gadi 8 tocna), neko butisku piedavat nevar. Bezmaksas numura noteicejs+ wifi pieeja... Nu tad gan bonusi pie ta, ka jalieto tas lenais DSL.
Ligumsaistibas beigusas jau sen, es saku operatoram, ka varu atteikties no pakalpojuma vispar? Akcija lidz aprila sakumam... paspesu tak atvilkties atpakal ka jauns klients ar visam izrietosam labam lietam!!! Solija atzvanit 3 dienu laika. Nu redzesim.

L labakatelevizija 20.02.2013

Ir beidzot atradies risinājums Jūsu problēmām ! Ir parādījies ļoti kvalitatīvs TV Latvijā ! Gan satura ziņā, gan kvalitātes un cenas ziņā !

Ja vēlies baudīt jaunākās filmas no kinoteātriem, labākos sporta un citus kanālus no visas pasaules, kā arī iztikt bez reklāmām, tad nekavējies !

Visiem interesentiem rakstīt uz e-mai: [slēpt]@inbox.lv