LV RU
www.sudzibas.lv Tet 15 lati par neko

Lattelecom - 15 lati par neko

Ļoti aktīvas tagad reklāmas - ooo! Cik labs ir Mājas komplekts, Dsl utt. Jā Labs. Es arī biju priecīga, kamēr... dators bija mājās. Bet, kad ievazājās viruss, nesām uz remontu, un vēlējāmies uz laiku atslēgt šo lielisko iespēju - ne-e ! Tā nevar! Vai nu atsakos vispār un maksāju soda naudu - 99,00 vai tā arī turpinu maksāt savus 15,- Ls par - par neko. Kaut arī datora vispār nav!!!

Komentāri (14)

H7 h7 01.06.2007

1) Par to vajadzēja domāt kad līgumu paraksta uz 18 mēnešiem ! domāju piem. LMT gadījumā ja līgums noslēgts uz 18 mēn. un telefonu nelieto ir tieši tas pats ! 2) bet pakalpokims ir MĀJAS KOMPLEKTS - internets + telefona līnija un bemaksas sarunas taču darbojās vaine ? ....

Su SunDj 21.01.2008

Var pieslēgt brīvdienu režīmu! Tas būs tādā gadījumā mēn/3-6Ls. nezinu konkrēti.

Ra Raimonds 21.01.2008

Man pašam ir Lattelecom mājas komplekts. Maksāju daudz a i-nets ir galīgs sūds drīz atteikšos.

Sa Sandis 21.01.2008

Labi jau ir kam ir nenoslēgts līgums, tie var lauzt to! tikko izmērīju PINGU, patreiz normāls, bet nevaru zināt, kurā brīdī internets būs dimbā! Vakar, no 18:00-22:30 internets nebija lietojams! Un tā ir katru dienu, noķer tik LAIKU.

Visu tjunē TV un t.t. bet interneta stabilitāti nenodrošina!

Nesaprotu, kāda jēga taisīt TV un Filmu nomu - ja internets nav tāds, ar ko var to visu skatīties! Raustas. Raustas viss.

Piem: kad bija pēdējā erovīzija - vispār tik 3h laikā 5000 kadrus redzēju, tik kā skaņa bija, bet ne arī vienmēr.

BET galvenais, ka tu zvani operātoram - ta tas saka: VISS ir OK. VISS STRĀDĀ - kādas tev problēmas.

Lo Lohatrons 28.03.2009

Nav jau brīnums, ka vīruss savākts - Latelecom interneta tīkls pilns ar vīrusiem...
Bez labas anti-vir programmas neiztiek, ja vispār tā kaut ko dos!:D

rūta 28.03.2009

Esmu bezgala pacietīga būtne. pirmajos mēnešos pārraides apstājās un signāls zuda pērkona un lietusgāžu laikā. Bet šodien taču nav pat īsta lietus! Ik pēc pāris minūtēm signāls atslēdzas ar mīkstu klakšķi un es nevaru atrast, kam par to jāziņo! Labi, ka esmu pacietīga! Maksāju par savu nekompetenci.

Vl Vladii 15.10.2009

Bērznudārzs!
Cienītā kundze! Jūs maksājat nevis par neko, bet par sniegtajiem pakalpojumiem, tā ir Jūsu problēma, ka Jums nav dators! Nopērciet vēl vienu datoru, lai būtu ko lietot gadījumā, ja dabūsiet vīrusus!

Ci cilvēks 15.10.2009

Pilnībā piekrītu Vladii. Lattelecom neatbild par Jūsu datorā ievazātajiem vīrusiem un tā galīgi nav viņu problēma, ka Jums dators ir remontā! Jūs jau nemaksājat pakalpojuma sniedzējam par datora izmantošanu, bet gan par interneta "abonēšanu".

Vi Viktors 27.10.2009

Tas vīruss datoru aplēja ar benzīnu un aizdedzināja vai? Ko tas tik ilgi dara remontā???

Ba Baņkieris 27.10.2009

Man arī ir Lattelekom mājas paka 3 un sūdzēties nevaru, viss strādā. Nakts stundās interneta ātrums pat sasniedz 100Mb/s.
Atceros, kad pirmo reizi gribēju pieslēgt internetu un zvanīju uz Lattelekomu, man operators pajautāja vai man datorā ir antivirusa programma!
Jūs jau maksājat par sniegto pakalpojumu un Lattelekomu galīgi neintresē, ka jūsu gala iekārta nestrādā! Pakalpojums taču tiek nodrošināts!
KĀ MUMS PATĪK VAINOT CITUS, TIKAI NE SEVI!!!

Kl Klients 22.01.2010

Redziet, -katrai lietai divas puses. Saprotu, ka Lattelekom neatbild par to vai klientam ir vai nav dators. Šeit, manuprāt runa ir nevis par principu, bet par elastību. Normālā uzņēmumā būtu jāparedz iespēja, ka apstākļi klientam var mainīties un piedāvāt vidusceļu. Jo, ja datora nav, pakalpojums netiek izmantots. Cilvēcīgi būtu piedāvāt k-kādas "brīvdienas" vai k-ko tamlīdzīgu par zemāku samaksu. Klients jau necenšas šobrīd lauzt līgumu, viņš tikai ciena savu naudu.
Gluži kā bankas piedāvā kredīta brīvdienas, šodien tik ļoti populāras. Jā, klients nelauž līgumu, maksā procentus par kredītu, bet banka ir elastīga un pamatsummas maksājumu ļauj atlikt uz dažiem mēnešiem, ja cilvēks nonācis grūtībās.
Šis piemērs būtībā parāda cik mūsu valstī monopoluzņēmumi ir vareni un neelastīgi, vairāk neko.

Kr kristaps 06.03.2011

Tev remonts uz pus gadu kad jātslēdz internets? :D gribētu zināt kas tas pa remonta kantori? :D

Jebkurš provaideris tev neatslēgs netu ja tev dators tur būs kautvai 1nedēļu prom jo reiķinus nereiķina pa nedēļām bet pa mēnešiem! Ja tev remontā dators butu 1 vai 2 menešus tad jā bet tas ir maz ticams ka šitik abnormāli ilgi tev būs... :D vienīgais varbūt pēc paša pieprasījuma un ta vēl pa datora uzturēšanos servisā samaksāsi 100x vairāk nekā par viena mēneša maksu

Pats piestrādāju un laboju datorus un teikšu tā atbrīvošanās no vīrusa datorā ir 3h-12h darbs viss atkarīgs kāda tipa vīruss! Un tu tapēc ka 2 nu max labotavā 3 dienas paturēs datoru gribi atslēgt pakalpojumu? ATVAINOJOS BET TU GAN ESI STŪLBA!

.. ..... 06.03.2011

JA ir saprašana datoros, tad pats ar var to vīrusu iznīcināt un nav jānes uz remontdarbnīcām un jāmaksā lieka nauda. Lūk tā.

вa Вacя 06.03.2011

Man arī ir līdzīga situācija.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes