www.sudzibas.lv Tet Parāds?

Latellecom.lv - Parāds?

Sūdzība par Lattelecom darbību.
Pieteicām televīziju,mājas telefonu un internetu. tiklīdz tika mainīta dzīves vieta pēkšņi uzradās nenomaksāts rēķins 3Ls vērtībā.
Lattelecom pārstāvji sūta draudu vēstules un sms,ja netiks nomaksāts parāds,tas tiks nodots paradu piedziņai. Tā vietā lai vairāk pievērstu uzmanību tiem kam parāds sasniedz trīsciparu skaistli,iesūdz tiesā cilvēkus dēl pāris latiem.
Kas tā par kārtību?! Tā vietā var normāli atsūtīt vēstuli par nenomaksātu rēķinu,nevis draudēt. Un plus vēl tam,tas rēķins par pāris latiem uzradās no zila gaisa. pat bail domāt kā ir ar citiem viņu pakalpojuma lietotājiem.
Operatori mūzdien ir aizņemti un nekad nevienam nav laika atbildēt.laikam pārāk daudz jau to sūdzību sakarā ar savienojumu problēmām. Televīzija nekāda-karās visu laiku,internets arī lēns... nu kas tā par kvalitāti?!!!
Pirms domājat pieslēgt LATELLECOM kādus pakalpojumus padomājat!!!