www.sudzibas.lv Tet Datoru remonts

Latellecom - Datoru remonts

Sveiki,gribeju padalities ar savu rukto pieredzi nododot remonta datoru.ieteiktu nedot Latelekoma kaut ari vins tur ir pirkts jo atpakal to lai dabutu bus jamekle caur debesim un zemi....Diemzel es jau 3 menesi mekleju un pat samaksaju par servisu jo esot salabots tikai pie datora ka netieku ta netieku..ceru kad to atgusu bez citu instancu iesaistisanas.varbut Lattelekomam butu vairak japievers uzmzniba so servisu sniedzejiem.

R ri4y 05.01.2015

Tikai idiots sniedz preci remontam pie kā pērk! Man 15.12 bija ķibele ar portatīvo datoru, mana vaina ūdens nokļuva uz klaviatūras, bija jānomaina klaviatūras plate, aizgāju uz LTC, jo tur pirku, jautāju cik ilgā laikā būs gatavs ja šiem atstāju, šie pateica ka 30 dienas, kas man nederēja, jautāju kam sūtīs manu datoru, šie pateica ka DATEKSam Mūkusalas ielā, aizgāju pats uz Dateksu paņemot garantiju un pirkuma apliecinošos dokumentus, nodevu vakarā jau tehniķis datoru paskatījās un pateica ka serviss maksās 89 eiro, ar visu plati, pasūtīt viņiem plati vai nē, es piekritu, 19.12, šie zvana un saka ka dators jau gatavs varu iet šim pakaļ, palūdzu vēl windows nomainīt, kas bija bez maksas 23.12 no rīta ar kurjeru dabūju datoru atpakaļ, par kurjeru samaksāju 3.99 eiro, beigās dators paturēts 8 dienas. Kā šis viss proces notiktu veikalos: 15.12 nododu, noteikti viņu uzreiz neviens nevedīs uz servisu tajā pašā dienā, labākajā gadījumā viņu aizvestu 19.12, tur viss notiktu rindas kārtībā, jo tehniķis no Jums nepieņem datoru, tā tad diagnostika notiktu 21.12-22.12 datumos, tā kā 23.12 viņi strādāja līdz 13.00, iespējams paspētu man piezvanīt, ja nē tad zvanītu 29.12, pieņemsim ka sazvanīja mani 23.12, bet lai pasūtītu visiem datoriem komplektējošās, kurus viņiem atveda kurjers no LTC veikaliem, paietu laiks piemēram līdz 30.12, šajā datumā neviens neko nepasūtītu, tā tad pasūtītu 5.01, pieņemsim kā manā gadījumā komponente nāca 2-3 darba dienas, iespējams ka no Polijas vai te pat Latvijā, mums jau ir 08.01, visas komponentes visiem datoriem jāuzstāda, kas aizņems vēl 2-3 darba dienas, jau 13.01. pasūta kurjeru, lai šis nogādā uz veikaliem datorus, veikalos šie nokļūst labākajā gadījumā 16.01, 16.01 Jums neviens nezvanīs, zvanīs 19.01, beigās izmantojot veikalu Jūsu dators remontā ir bijis 1 mēnesi un 4 dienas, kaut varētu būt 7-12 darba dienas!

K kreditorsPG 05.01.2015

Dateks Mūkusalas ielā? Tu nu kaut ko lej.: http://www.dateks.lv/kontakti .