www.sudzibas.lv TET/LATTELEKOM Nelabvēlīga attieksme pret klientu. Problēmas ar tehniku

TET/LATTELEKOM - Nelabvēlīga attieksme pret klientu. Problēmas ar tehniku

Pēc savas pieredzes sastopos ar tādam problēmām
1. Apkalpošana
Pirms diviem gadiem beidzas līguma īpaša cena un pusmēnesi bez atgādinājuma un brīdinājums bija piemērota paaugstināta cena. Man neviens nebija zvanījis vai man vispār vajag šie pakalpojumi par tādu cenu, jo iepriekš zvanīju atteikties no TV bet operators piedāvāja pagarināt . Tāda attieksme – maksa un klusi.
Un 2019 gadā esmu noticis līdzīga situācijā. Šogad tomēr atgādinājumus ievada gan rēķinā gan apkalpošanas portāla brīdinājums bija ievietots. Bet uz rēķina tas bija izveidota 16.10.2019, uz e-pasta atnāca tikai – jums izveidots jauns rēķins. Tikai pēc dažiem dienām tiku iekšā portāla un tur bija brīdinājums. Saku zvanīt operatoram , viens operators uz otra saka gaidīt un pagāja dažas dienas piezvanīju ka negribu vairs tādu ateismi – slēdzam līgumu. Un ko rezultātā – man vēl JĀMAKSA par pilno novembrī, jo vienošanas ir pēc 15 datuma. ! Jūs paši izveidojat informāciju tikai 16 jā, es nekā nevarēju vienoties savlaicīgi par pakalpojuma nosacījumiem vai izbeigt to. Tas ir speciāli ieprojektēts lai iegūt papildus naudu ja tu gribi aiziet pie citiem.
2. Tehniska palīdzība
Pēc Helio ievešanas TV briesmīgi bremzēja. Zvanīju uz atbalstu lai samainīt dekoderi, nekā operators negribēja to mainīt un saka to iespējams tikai sadedzinājāt to. Tā ka TV skatos reti, mocījos ar 1-2 kanāliem, bet apnika to piezvanīju tehniskajā , rezultātā operators atjaunoja iekšējo programmatūru un pēc tam TV sāka uzvesties mazliet labāk, bet ne tā ka gribētos.
Pēc tet anonsēšanas par dubulto ātrumu , mēģināju to uz ping.lv un sanāc nevis dublēta bet uz pusi sagriezta 40Mb/s bet jābūt līdz 100 (līgumā minimāla 20 Mb nu ja solījumā viens līgumā cits). Zvanīju tehniskajā , apstiprināja ka tas varētu būt modema deļ , to jāmaina. Mainīt var tikai darba stundas līdz 17 . Kad esmu darbā. Tas nozīme ka TV arī bremzēja modema deļ, bet pirmreizēja pieteikšanas to nevarēja notestēt?
Secinājums
Par daudz iekārtu pakalpojuma nodrošināšanas, manam tekošam operatoram dzīvoklī ienāk tikai viens vads, bet TETam divas iekārtas, kuri ģļuko noveco un paši darbinieki līdz galam nesaprot ko ar tiem darīt.
Interaktīvais Tv protams ir interesanta lieta, mani draugi to aktīvi lieto , bet man tas neinteresē

A

Komentāri (4)

Joe Rogans👽 25.10.2019

Tik nesakarīgi raksti, ka grūti uztvert domu.

Ventilators 25.10.2019

Ārprāc cik daudz problēmu.
Noteikti jums ir autorizācija TET lapā, tur var visu apskatīties. Arī kad līgums beidzas. Un kā es to daru savā praksē, sekoju tam līdzi un sazinos ar jebkuru pakalpojuma sniedzēju rakstiski un precizēju, kas būs tālāk. Rakstiski saņemot atbildi zinu, ka tā nav telefona saruna un to ko uzrakstīja es varu izmantot kā solījumu.
Rakstīt aizņem ļoti maz laika.

Datums, kad beidzas līgums, jā izlasiet to līgumā beidzot. Beidziet bļaut, ka jāmaksā par pilno mēnesi. Tāds punkts jau nez cik gadus tur atrodas un netikai TET. Un jūs visi kas pa to bļauj, sakāt, ka speciāli to dara.. taču nē.. IZLASIET LĪGUMU. Un pārlasiet kad sirdij kārojas, kad kaut kas neiet, kad vēlaties atteikteis no pakalpojumiem. Vienkārši uzrakstiet elektroniski viņiem. Jebkruam pakalpojuma sniedzējam.

Es uzskatu, ka tas ir slinkums, nevis "neviens man neskrēja pakaļ".

Par pārējo sūdzību, man nav iebildumu, kā tikai jūsu slinkumu.

Pacco_al 27.10.2019

Izskatās, ka viss ir slikti. Nu pamēģini kādu citu var būt tas piepildīs tavas gaidas un cerības.

V Viibijs 22.11.2019

Ja godīgi tad tet ir naudas slaukšana no klientiem. Internets neatbilts piedāvātajam 2X lēnāks maigi sakot. TV par ko maksāju 35 EUR , ja atsaku pakas nekas nemainās principā. Un vēl valsts veidots kam priekšnieks saņem mēn 35.000. Kautkādas sūda krievu paketes, bet savas par normālu cenu nevaru dabūt. Vēl, ja nav pieejams citu operatoru tīkls optiskajam it tad ar Piii. Jo monopols. Ja ej pie cita Nets būs lēnāks, bet kanāli mazāki un saprātīgāki uz pusi. Man doma attekties, jo metaisos to maitu barot!

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes