www.sudzibas.lv Tersus darba alga

SIA TERSUS - darba alga

Labdien.

Neieteiktu "iekrist" uz darba piedavajumiem uznemumā sia tersus kas nodarbojas ar visa veida uzkopšanas darbiem.
Esmu bijušais darbinieks (stradaju loti īsu brīdi), pec izpilditiem darbiem tiek atrasti 100 iemesli lai tikai darba alga netiktu izmaksāta.
Iestājoties darbā tiek solīti diezgan pasakaini "labumi", bet galu galā tu tiec piekrāpts.
Arī darba līgumi tiek sastādīti darba devējam par labu
9ja vispār tiek sastādīti, parasti cilvēki tiek pierunāti pārbaudes laiku pastrādāt tā pat - bez papīriem, bet pēc trīs mēnešiem meklē jaunus "dumiķisus".
Ne velti šajākompānijā visu laiku ir nepieciešami jauni kadri.
Īsumā tas būtu tāds virspusējs uzmetums par šo kompāniju, tā ka neiekrītiet.

P.S. šī varētu būt arī viela pārdomām kompānijas sadarbības partneriem, kuriem iesaku izvērtēt darbinieku kvalifikāciju atbilstību veicamajam darbam.

R

L lol999 10.02.2012

Rabotal tam.Uzasnoe mesto.Az vspomnil ob etom meste.Ne platat eto tocno, vecno predirajutca i snimajut dengi.

I Irena999 29.12.2014

Sveiki!

Strādājot jau daudzus gadus šajā kompānijā varu pateikt, ka kompānija vienmēr izpilda savus solījumus.

M Maris Misa 08.04.2016

Stradaju jau 3 gadus shini uznemuma un teiktu taa : Jebkura darbaa ir savi plussinji un minusinji.Tomer ja ir kadas nesaprashanas vienmer to var noskaidrot caur administraciju un izlidzinat radushos situaciju.Tiem kas te raksta ka krapjas un ta talaak , tas viss ir vienkarshi riktigi meli.Ja juus godiigi attiecaties pret darbu un veicat kvalitativi visu tad ari uz algu labu varat ceret un sanemt.Ar Cienju !!! :)