www.sudzibas.lv Terrenova Ignorēšana un nesamaksāšana

Terrenova - Ignorēšana un nesamaksāšana

Sākšu ar to ka lai tagad te nesāk aizstavet šo iestādi. Uzrakatiju vadītajai ziņu ka diemžēl naksies atteikties no pārdevējas darba šajā veikalā , jo alga ir loti maza un par to pašu nostrādāto dienu un stundu skaitu man piedāvā divreiz lielāku samaksu. Protams , ja cilvēkam ir jamaksa par studijām un dzīvošanu, tad izvēlēsies darbu kur samaksa ir lielaka. Uzrakstot vadītajai vel sodien nekādu atbildi neesmu saņēmusi. Ne paldies ne ko.
Atnākot uz interviju loti skaisti melo , tikai lai dabūtu cilveku lai šis strādātu pie viniem. Intervija pateica stundas likmi kas ir 3€ pirms nodokļiem, sanak pilna Laila darbs (14-15 dienas 168h) uz rokas sanak 360€. uzsakot darbu pārjautāju un vadītāja smaidot pateica ka stundas likme ir 2,50€ pirms nodokļiem, un lai alga butu vismaz 360€, man jastrada 200+ stundas. Protams biju šokā. Jautaju Kapec intervija teica savādāku summu, uz ko saņemu atbildi ka man vajagot klausities kad runa jo esot teikusi 2,50.
Tagad uzrakstot vadītajai par samaksu par nostrādāto laiku, kad es varetu vinu saņemt , tiek ari ignorēts.
Man tiesam jabrauc uz alfu un jataisa veikala vidu skandāls par šo ? Loti nesmuka attieksme.
Ejot uz so veikalu uz interviju, tiesam apdomājat vai jums to vajag. Ir labaki darbi par labākam samaksām.

Работяга 26.08.2017

Ja, velam veiksmi atrast labu darbu, mes jums palidzam ar atsauksmem, ja atradat darbu palasiet, varbut jau ir atsauksme.. velejam labu darbu ar labu samaksu, cieniet sevi un savu darbu.. terranovai apsveicu ar labu biznesu saksanu!

K KR 27.08.2017

Ak dieniņās, kārtējā pusaudze...tak aizej un pasaki visu, nē sēž aiz monitora un brīnās, ka nekas nesanāk.

S SunnySunny 27.08.2017

KR, negudrojies. Ja tev apmierina šāda veida attieksme darba vietā, tad apsveicu tevi, dzīvē diemžēl tālu netiksi. Jo šāda tipa vadītāji kā šajā veikalā tiek strādāt ir apkaunojums veikala tīklam. Pārkāpt LDL nedrīkst neviens darba devējs, un šeit šī veikala vadība to ir izdarījusi.

O Oskars1241 29.08.2017

Esmu ar KR šajā ziņā.
Ej uz veikalu, taisi skandālu & lai Tev ātrāk aizvērtu muti viņi steigs atmaksāt naudu lai būtu miers & nebūtu scēnas veikalā, pircēju priekšā.
Ej un cīnies par to kas ir Tavs. & Dari to 5dienas vakarā ap kādiem 19:00 lai ir pēc iespējas vairāk ļaužu.