www.sudzibas.lv Terion Bezatbildīga rīcība

Terion SIA - Bezatbildīga rīcība

Sākotnēji likās laba apkalpošana, pirms mans kaķus nokļuva viņu rokās bija dzīvespriecīgs Runčuks bez veselības un citām problēmām. Aizvedu uz kastrāciju, un tad viss sākās. Sākumā pēc kastrācijas piefiksēju ka ir nedaudz spalva izplēsta uz zemes. Nu ok, pavasaris, griezuma vietu nelaizīja, bet pēc nepilnas nedēļas jau kušķus dīrāja ārā. Klīnika savu vainu neatzīst. Barības vaina? Barība nav mainīta, esot mēneša laikā jāpāriet uz kastrētajiem domātajiem. Klīnika esot ar mieru apskatīt, bet dienas laikā kad visi normāli cilvēki strādā. Saku ka ātrāk pa 18.00 nekādīgi nevaru, viņi arī nevarot jo redziet tas ir vakars un viņi tikai līdz 19.00 strādājot. Alllllooooo zeme atveries! Tas ir vel darba laiks. Noteikti neiesaku šo klīniku. Vel naudu uzdrošinās pajautāt ja atved kaķi pie viņiem VIŅU NOLAIDĪBAS PĒC!

P Palīgs neskaidrajiem 14.03.2022

Nevar saprast vai jūs gribat lai klīnika ārpus sava darbalaika jūs apkalpo? Kastrēja ari ārpus darba laika jeb tomēr atradāt tam laiku? Par nolaidību - tas ir tikai jūsu emocionāls viedoklis.

S Sanda Aukmane 14.03.2022

Kāds sakars ārpus darba laika ja klīnika strādā līdz 19.00.? Gribat teikt ka pa stundu nevar kaķi apskatīt? Ko tad viņi dara vakaros? Pateikšu priekšā, dodas mājās pirms darba laika beigām! Ne vienu reizi vien tas piefiksēts! Emocionālais viedoklis? Zeme atveries! Ja kaķis pēc viņu apmeklējuma rauj spalvas ārā pat no galvas! Tā nav viņu vaina? Tas sākās pēc šīs klīnikas apmeklējuma! Uzsveru, PĒC!

P Palīgs neskaidrajiem 14.03.2022

Neesmu speciālists vai pa stundu var kaķi apskatīt. Apskatīt pieļauju ka var, bet droši vien ka arī viņš jāizmeklē. Pārējais ir jūsu emocijas. Varbūt viņam savu trakumsērgu pielaidāt.