www.sudzibas.lv Terentjevs Ivars negodīgs celtnieks

Terentjevs Ivars - negodīgs celtnieks

Ļoti lūdzu Jūs visus uzmanīties no celtnieka IVARA TERENTJEVA 200266-10121.Darbu izpilda ļoti nekvalitatīvi.Materiālus pasūta vairāk nekā vajag aizbildinoties ar to vdrug panadobica.Protams lieko kas palika pāri pēc darbiem sakrāva savā personīga busā WVtransporter Vn.GC7035 un aizveda sev līdz.Kā es uzināju no citiem pasūtitājiem es neesmu vienīgais ar kuru viņš tā izrīkojas.Tas noticis arī lielākos objektos.Viņa brigādes strādnieki saka ka viņš ceļ daču.Tādēļ uzmanaties lai arī Jūs neikļutu šī mahinātora tīklos .

R Romualds 02.10.2009

Pēc viņa, tas bija pagājušā gadā, Ivara Terentjeva remontdarbiem es nezinu kā ar materiāliem, var būt arī veda, bet elektroinstrumentiem, , MAXITA, , pieauga kājas.

A Anatolijs 19.10.2009

Strādāja tāds ivars terentjevs pie manis, viņam bija balts parūsējis buss WV.Strādāja ļoti slikti, bet zaga no objegta labi.Labi ka laicīgi pamanīju.Aiztriecu ar sūdainu slotu.Nevienam neiesaku tādu strādnieku, zagli un liekuli. Anatolija unkuls.

K Kazemir 11.11.2009

U mena toze rabotal Terentjev Ivar.On nastajasij gavno.Izvinite za virazenie. Da jezgil on na belom WV buse starinkim.Ja jevo udalil c raboti za varavstvo i hujovuju rabotu . Poimal jevo kagda on uvazil kradenie materiali.Gavno on bolse necevo skazat.

S sergei 13.11.2009

Rabotal Terentjev Ivar.Hujovij stroitel.Posle jevo raboti prislos vsjo peredelatj.Posle evo ujezda obnaruzelos propaze astavsih stroimaterialov i santehniki.Kak takih ludei zemla nesot.Padonak on.

I Igors 14.11.2009

Vai tas nav tas Terentjevs Ivars kas dzīvo Rīgā, purčikā Salnas ielā, ja tā tad es visam piekrītu.Viņš ir īstākais cūka kā tādus zeme nes.Viņš arī mani kīnul.Kā es noskaidroju viņš kaut kur laukos ceļ būdu.Drošvien lai noslēptos no tiem kurus viņš apčakarējis.Daudzi gribētu sadot šim nelietim pa purnu.

A aivars 14.11.2009

Tas Terentjevs arī mani piekāsa.pasūtija buvmateriālus vairāk nekā vajag.Pēc darba izpildes palikušo pāri kā teica strādnieki iekrāvis savā busā un aizvedis.Pasūtītāji esiet uzmanīgi neļaujiet tādiem Terentjiem sevi apkrāpt.Šis Terentjevs galu dabūs ātri ja turpnāk tā strādās.Viņam pieder parūsējis WV transporter augstais GC7035 baltā krāsā ar sarkanu nokrāsotu priekšējo bamperi.

G gura 14.11.2009

On mudak

V Vladimirs 18.11.2009

On kradenoje vezot derevnu k rostvenikam.Cam probaltal.Kagdata rabotali meste.Cliznak on.

V vitalij 18.11.2009

Hujovej evo ja nevidel, pidar on.Vignal ja evo.Nekamu nesovetuju evo bratj na rabotu.Varujet, lentjai, i bezdarnaja lichnastj.

V Vitālijs 03.12.2009

Paldies Jums visiem pa informāciju, kaut to izlasīju par vēlu.Šo zagli Terentjevu Ivaru es vairāk saviem objektiem tuvumā nelaidīšu.Arī citiem iesaku to darīt.Sākumā pazuda pāris instrumentu.Zuda būvmateriāli.Tad nejauši izlasot Jūsu informaciju un atcerējos ka pie manis strādā tāds cilvēks.Sāku viņu novērot un vienu vakaru pieķēru pie būvmateriālu zādzības, kad krāva savā busā kopā ar savu draugu.Lai nebūtu nepatikšanas instrumentus viņš ar lielu nepatiku atgādāja atpakaļ.
Velreiz liels paldies Jums visiem par informāciju.

S sandris 06.12.2009

Kas viņš par celtnieku, mutes brūķētājs vien ir, kā tas balodis protu, protu, bet čiks vien sanāk.Zaglis gan viņš ir perfekts ņem visu kas nav piesiets.Pieķēru vakarā kad krāva savā busā materiālus.Visādi cilvēki ir redzēti, bet šādu mūdzi pirmo reizi.Izvairaties no Ivara Terentjeva lai nesanāk kā man un kā iepriekš rakstītājiem.P.S.Viņam pieder VW buss augstais baltā krāsā ar sarkanu bamperu v.n.gc7035.

A Arnis 16.01.2010

Lielāku zagli par Ivaru Terentjevu es neesmu redzējis.Kā vel viņam ļauj strādāt kādā objektā.Es viņu objektam pa versti tuvumā nelaistu.

A Arvīds 12.04.2010

Pastrādāja pie mums brigāde Ivars Terentjevs, bet ne ilgi, pārāk gari pirksti bija.Ar negodu aizgāja.Braukāja ar baltu busiņu.

I Ivars 16.04.2010

Vai tas mūdzis atkal kādu lutausi atradis kuru aptīt ap pirkstu?Tad to darba devēju neapskaužu.