www.sudzibas.lv Tepix Sia Neatbilstoša kvalitate

Tepix Sia - Neatbilstoša kvalitate

Lauzām līgumu ar SIA Tepix 2011 gada! Neapmierinaja kvalitate! sis uznemums neprot korekti izbeigt liguma atiieciibas!Esot kaut kad teikts, kad ir neapmaksati rēķini, var but ir nenolidzam, bet salīdzināšanas aktu neesam saņēmuši, jeb kādu info no uzņēēmuma Tepix ari neesam saņēmuši! paiet 2 gadi un par summu 11 ls atnāk paziņojums no kredītreformas..tā lūk šis uzņēmums isina savas lietas, ļloti nekorekti! atsutitu salīdzināšanas aktu ar gramatvedībām saskaņotu vis butu ok! Izlemiet paši dārgie uzņēmēji!

R Rsoft 21.10.2013

У нашей фирмы точно такая же ситуация. И нас же обвиняют, что мы не интересовались получением актов. Хотя по нашим данным долгов к ним у нас нет. Никаких писем, предупреждений, звонков от них не было с 2011 года. А сегодня 21 октября получили письмо из Creditreform.