Tel.Nr. 25373793 - 25373793

Esmu 6. kursa medicīnas students ar nodomu specializēties cerebrovaskulāro slimību rehabilitācijā, vakar pēc 24 stundu garas, smagas maiņas Paula Stradiņa Klīniskās Universitātes Slimnīcā, kurā nesanāca pagulēt, no cilvēka ar šo telefona numuru pēc ss portālā ievietotā sludinājuma par 100 eiro (vienu trešdaļu savas mēneša algas) nopirku kodoskopu Sharp (E606912534) studiju vajadzībām, lai palielinātu mācību materiālus, medicīnas attēlu detaļas un lekciju pierakstus ar mērķi pēc iespējas efektīvāk sagatavoties valsts eksāmeniem, lai palīdzētu cilvēkiem un izmantotu savas prasmes cilvēku ārstēšanā. Tā kā biju ļoti noguris pēc intensīvā darba slimnīcā, kodoskopu nopirku bez pārbaudīšanas, būdams droš, ka viss strādā, kā pieklājas, jo par šādu naudu, kas ir puscena no jauna aparāta vērtības, jau cilvēks nepārdotu brāķi. Diemžēl pārdevējs, kurš pārliecinoši vairākkārt apliecināja, ka kodoskops darbojas perfekti un pats to esot izmantojis studiju vajadzībām, noklusēja būtisku niansi, proti, ka ir bojāta centrālā, gaismu transmitējošā un attēlu atspoguļojošā lampa, kas faktiski padara kodoskopu nefunkcionējošu ar remontējama aparāta statusu. Līdz ar to, esmu izmisumā, izdevis vienu trešdaļu savas tikko saņemtās mēnešalgas, un tagad nezinu, ko darīt, taču šis jau ir principa jautājums - vēlos satikt šo cilvēku un paskatīties viņam acīs. Piedāvāju atlīdzību medicīnas konsultāciju, terapijas vai citu savu zināšanu saistībā un iespēju robežās Jums vai Jūsu radiniekam, ja palīdzēsiet man atrast šo jauno cilvēku. Pazīmes: jauns, apmēram 23 gadus vecs, tumši brūniem matiem, latvietis, iespējams students vai biroja darbinieks, kura funkcijās ietilpst atnest, padot un netraucēt, tendēts uz ātro ēdināšanas iestāžu apmeklējumiem un gadījuma sakariem, vieglas dzīves tīkotājs un apkārtējo cilvēku izmantotājs. Sirsnīgi pateicoties jau iepriekš par to, ka lasījāt un paudīsiet vēlēšanos sadarboties. Šīs sūdzības mērķis ir pārtraukt viltnieka, kura telefona numurs ir 25373793, darbību vai vismaz pasargāt citus no viņa darbību sekām. Vēlreiz paldies!

D Dīvainīte 13.09.2015

Numurs no tele2 ir pārgājis uz Amigo, šajā sakarā viņiem noteikti ir jābūt kādai informācijai par personu.
Domāju, jāņem visi pierādījumi un uz policiju rakstīt iesniegumu, šādi neko neatradīsiet un savu taisnību nepanāksiet.

V Vitolds Gailums 13.09.2015

Dìvainìte, policija neizmeklè sìkàs lietas.

D Dīvainīte 23.01.2017

Žēl, ka tik vēlu attapos, bet te minētais jaunietis:
Janeks Janis Poluskins