Teletrade Riga Sia - Krāpšana

Šī gada sākumā man zvanīja Teletrade darbinieks. Viņš mani pierunāja ieguldīt naudu 20000 EUR. Solījums bija, ka neatkarīgi no valūtas svārstībām mans konts tikai pelnīšot. Uz manu jautājumu, cik liels risks ir zaudēt naudu, viņš atbildēja, ka lielākais risks man ir zaudēt 200 EUR. Naudu es varēšot izņemt jebkurā laikā, kas arī bija meli. RĪGAS KAPITĀLA vadītāja, pašās beigās, pirms atlikušās naudas nozagšanas man izskaidroja, ka lai es varētu izņemt savus 20000EUR, tad tiem vispirms būtu jānopelna kontā vēl 20000 EUR! Tas nekad nenotiktu.

Ventilators 13.10.2017

Ja, jūties apzagts paralēli vērsies visās citās instancēs. Protams ja nav rakstiska pierādījuma, tad telefoniski būs grūti ko pierādīt.

A Aldis 13.10.2017

Esmu jau vērsies.

smejiesvesels 13.10.2017

Papildus vajadzētu arī pie galvas ārsta griezties...

Dainis 13.10.2017

Kamēr būs aitas, tikmēr būs cirpēji, kamēr eksistē šādi pajoļi tikmēr būs, kas viņus čakarē..

C critical thinker 13.10.2017

pa telefonu kaut ko pateica, forex konts tukšs. par ko tur var vērsties? līguma par garantētu 19800 atmaksu taču nav, vai ne :)

N Normis89 17.12.2017

Vai ar Tevi var sazināties?

A Aldis 17.12.2017

Sveiks. [slēpt]@inbox.lv mob. 29195170 Aldis

R Refugee353 07.02.2018

Tiešī tāpat, zaudēju 2 tūkstošus Eur. Nenormāli droši un visādi pamatoti solījumi, skalas, tabulas utt.. un tomēr, kā ieliku naudu kontā, tā 2 nede''lu laikā, pazūd vismaz 60 %.. Bet Marta tikai saka, ka varu izņemt laukā un palikt vīlies, vai arī ļaut atpelnīt ar visu uzviju.. Pagaidīju un nu man nav ne centa.
Lūk, nenormāli veiksmīgais valūtu tirgus ar visiem profesionāļiem treideriem un viņu menedžeriem- smadzeņu skalotājiem. Priekā!
_Marko

A Aldis 07.02.2018

Izcilie finanšu krāpnieki drīz kļūs milijonāri. Iesaku vērsties VP ar iesniegumu par vius. Informēt pēc iespējas vairāk vēl neapkrāpto naudas noguldītāju.

T TeleTrade 25.06.2018

Iznemiet nepatieso informāciju ar pievienotiem vārdiem uzvārdiem.

Ievērojiet datu aizsardzības likumu, ja būtu pārkāpumi, būtu ieriosinata lieta VP, bet šie ir tikai konkurentu čīņas paņēmieni.

A Asa k 27.12.2018

Nav nekādi konkurentu paņēmieni - man tieši tāpat 2000eur gar degunu. Bija tāds Nauris Miltovičs, kurš iestāstīja, ka jāiegulda, kaut man nebija nekādas pieredzes un kredītplecs neadekvāts un lote - liela. Vispār tagad saprotu, ka tas viss bija krāpšana - viņi to naudu sev paņem un "treiderim - klientam" ļauj nospēlēt uz demo konta visticamāk pāris ned. laikā. Iepriekš solīja - jā viss būs labi, palīdzēsim tirgot, jūs tikai iegūsiet...bla...bla...bla.

Z Zīļuks 17.01.2019

Skatos, Teletrade turpina iesākto. Starp citu, paguglējiet par Teletrade aktivitātēm Krievijā, ļoti līdzīgs "biznesa modelis"... Teletrade "speciālstu" spiediens uz klientu ieguldīt naudu, pirms tas ilgstoši ir guvis peļnu demo kontā un ir apguvis riska menedžmentu jau vien liecina par negodīgiem nodomiem.