Teleparks

Man lidzigs gadijums ka te vienam ieprieks gadijas ar TELEPARKS. Nopirku Nokia 3510. Telefons jau pec menesa saka zaudet zonu. Aiznesu uz veikalu, kur to laboja ~ 2 nedelas. Pec sanemsanas jau pec paris dienam sakas tas pats, tapec gribeju samainit. Neizdevas...Paslaik lietoju SAMSUNG C100, ko pirku DUAL un viss ir kartiba.

F Freemans 24.02.2004

Jaasaka,ka taa nav pardeveja vaina, ka telefons neiet,bet gan razjotaajs. Vispaar Nokias arvien suudiigaakus modeljus izlaizj. Un remontu nodroshina taa pati visiem zinaamaa firma Mosers. Viss atkariigs cik aatri ite salabo. Un oreci vajag nest pa tiesho uz servisu, nevis uz veikalu,jo tad gaidiishanas laiks palielinaas par 2-4 dienaam.

M Me 16.03.2004

Ja kas Teleparks un dual iepeerk Mob viena un taja pasha vieta. Tape tas jau tikai veiksnes jautajums. Un Nokia 3510 bija kartejaus superiigas NOKIAs braakis. aher apvainot diileru, ja pati NOKIA razo meeslus

A Aleksejs 16.04.2004

TeleParkā ir vislabākie pārdevēji un ļoti laba apkalpošana! Pats tur esmu pircis savu pirmo mobilo Siemens C55. Ar mobilo arī bija problemas, taču es negriezos TeleParkā, bet uzreiz devos uz servisu, kur mobilo salaboja 2 dienu laikā! Tā nav veikala vaina, ka kaut kas neiet, priekš tādam lietām arī eksistē servisi.