www.sudzibas.lv Telenet Slikta televīzija

Telenet - Slikta televīzija

Televīzija vispār neiet, ļoti raustās. It sevišķi vakaros. Nu jau divas dienas televīziju gandrīz neredzam. Skaņa ir, bet bildes nav (bilde stāv uz vietas)
centos sazvanīt pašu pakalpojuma sniedzēju.. Tas nav iespējams, operators esot aizņemts.
Sūtīju viņu mājaslapā ziņu.. Tur vispār viss krievu valodā, pa latviski nekādu norāžu nav.
😳
spiesti skatīties grieztos. !

31.03.2020

Slikta televīzija

Televīzija ļoti raustās. Var teikt neiet vispār. Skaņa ir, bildes nav.
Zvanot viņiem tīkls aizņemts, sazvanīt un pateikt ka man televizija jau divas dienas nestrādā nav iespējams.

A Artūrs Dante 31.03.2020

Kāds laikam kaut ko smagu pīpē vai lieto...
eju www.telenet.lv viss latviski
zvanu uz telenet numuru atbild pāris sekunžu laikā.
skatos TV arī vakaros viss lieliski strādā ...
atdzīsties Tu esi no Baltcom vai cita operātora ? :)))

T TELENET lietotājs 31.03.2020

Man drīzāk liekas tu esi no TELENET.
Ja šitik tālu no patiesības spēj uzrakstīt 🤔

tiešām ?
paskaties manus iepriekšējos komentārus - nekad neko neesmu rakstijis par kādu no Tv un esmu šeit jau sen...

T TELENET lietotājs 31.03.2020

Nu Tev video atsūtīt? Kā man iet TELENET TV?
Zvana ilgumu, sjrensotu,? Gaidu savienojumu 5 min, tas nenotiek..
TV neiet...
Uz kādu e pastu tev atsūtīt?
Ja es tavu prāt "pīpēju" 😂

A Artūrs Dante 31.03.2020

tak, protams, tikai to var izdarīt arī šeit ...

T TELENET lietotājs 01.04.2020

Lūk arī video

A aicis24 01.04.2020

Nezinu,intereses pēc iegāju viņu mājas lapā un tur viss ir latviski.Viņu mājas lapā var nomainīt tās valodas,tapēc ieejiet viņu mājas lapā un vienkārši nomainiet valodu.

A Artūrs Dante 01.04.2020

Lieta tāda, ka es jau vairākus gadus esmu viņu klients, un pēc savas pieredzes varu teikt, ka nekādu problēmu.
Kā jau jebkuram internet provajderim gadās kāds lags u.t.t. Bet visā visumā mierīgi dodu 8 no 10.
Tāpēc arī samulsināja autora komentāri, jo viņi vienmēr telefonu ceļ ļoti ātri un operatīvi, lai gan teikšu kā ir daudz nav zvanīts. Saits ir latviešu valodā.
Varbūt autoram TV bremzē jo ir pieslēdzies ar Wifi un + pie wifi ir pieslēgtas vēl kādas 10 ierīces un rūterī nav uzliktas prioritātes tad jau brīnīties nav par ko ...

T TELENET lietotājs 01.04.2020

Telenets šobrīd ir atsūtījis SMS ka problēmas ir novērstas.
Video šeit man neizdodas pievienot!
Itka pievienoju.. Bet redzu ka nerādās! Šobrīd TV iet, redzēs kā būs vakarā!
Krievu valodu es saprotu, bet tur mājaslapā kur ir iespēja nosūtīt ziņu, paziņojumi radās krievu valodā, bet tas nebūtu būtiskākais.
Es saprotu ka ir iespējamas problēmas uz īsu brīdi, bet vakar nokaitināja tieši tas ka sazvanīt viņus nebij iespējams, vēl pietam šis zvans ir maksas (manam operatoram tas izmaksā 7 centi minūtē), bet savienojumu ar TELENET darbinieku vakar tā arī nesagaidīju.
Esmu klients tikai 3 mēnešus, iepriekš šādas problēmas netika novērotas. Protams šajā situācijā sniegšu sūdzību, ka nevaru noskatīties ziņas jau otro vakaru! ❗

Telenet.lv 30.03.2021

Labdien!
Telenet ir ļoti svarīgs mūsu klientu viedoklis, tādēļ pateicamies par sniegto informāciju.
Lūdzam, nosūtiet mums privātu ziņu ar telefona numuru un/vai klienta numuru, lai varam sazināties ar Jums par šo situāciju.
Vēlamies arī atgādināt, ka ziņot par problēmām varat zvanot +371 67711111; +371 27230303 vai rakstot e-pastu [slēpt]@telenet.lv.
Paldies!