www.sudzibas.lv Telenet Labs serviss

Telenet Sia - Labs serviss

Tā nav īsti sūdzība! Izmantoju Telenet Internetu un televīziju kopā! Ātrums kā solija - 100/100 reāli nedaudz mazāk 80/90, bet runa neiet par to! Pie pieslēgšanas prasiju tikai internetu, meistars, atnāca jau ar tv kasti, nezinādams ko slēgt. Bet nu viss ok, pusgadu meklēja atslēgu no bēniņiem... Atradās beigās pie sētnieces. Labi ievilka - haotiski sameta vadu, neko ilgi nedomājot pieslēdz pie pc pa taisno un viss. Aizgāja pateica - paši tālāk saliksiet vadus. Es dabūju vienot nost no pc un domāt kā piesist pie sienas! Nu ko pēc mēneša pieteicos šo tv! Un ko domājat! - splitters kas domāts lai pieslēgtu klāt tv ir no 1999 gada ražojuma. Plus vel - vadi no tv (atrodās otra istabā) domājat salika labi? Ne!