www.sudzibas.lv Telenet Pēc gada atsuta rēķinu par ruteri

Telenet - Pēc gada atsuta rēķinu par ruteri

Pagājušajā gadā atteicu līgumu ar telenet. Samaksāju soda naudu. Tehniķis atbrauca un savāca rūteri, tāpēc ka es pats netiku klāt bēniņos kastei, kurā telenet turēja savu pieslēgumu rūteri.

Šonedēļ atnāca rēķins par 50 eur, tāpēc ka neesmu atdevis rūteri. Zvanīju, Saka ka neviens nebrauc un nesavac, jo tā pie viņiem nedara, bet man situācija bija nedaudz savādāka. Man taču bija tehniķis pats atbraucis un savācis to rūteri. Aktu arī sastādīja, bet papīri man nav palikuši.

Izskatās ka gadam paejot viņi sākuši skatīties kur, ko var apčakarēt. Redzēsim kas sanāks no šī te.

Ja nesanāk vienoties vai arī telenet turpinās palikt uz sava, tad sūtīšu sūdzību tālāk citām iestādēm.

Visticamāk telenet pazaudēs daudz vairāk klientu un naudas nekā tos 50 eur ko viņi cenšas tagad no manis izkratīt.

X

M macbeton 25.04.2020

Telenet vairs neeksistē, tā ir Tēlia. Vai kā nu to ignorantu čurku tagad sauc...
Nekādā gadijumā nemaksā neko!
Lai nāk ar policiju un prokuratūru vai zvērinātu pežu, un konstatē faktu.
Teu kā privātpersonai nekādi papīri nau jāglabā.