www.sudzibas.lv Telenet Par vienu pakalpojumu jāmaksā dubultā!

Telenet - Par vienu pakalpojumu jāmaksā dubultā!

Nomainiju dzīvesvietu un atteicos no sia Telenet pakalpojumiem, jo tehniski nevar nesabojājot remontu ievilkt interneta kabeli jaunajā dzīvesvietā. Manā iepriekšējā dzīvesvietā jau ir jauns Telenet lietotājs. Šobrīd Telenet liek vienu mēnesi maksāt vecajam un jaunajam abonentam par vienu un to pašu pakalpojumu! Peļņa dubultā! Izdariet secinājumus!

06.02.2020

No

Tu Turkey901 06.02.2020

Tāpat kā jebkurš cits operators, tāds līguma punkts visiem, dažreiz paveicas uzvārīties, citreiz nē.

Ja Janis.berzins 07.02.2020

Labs sižets raidījumam "Bez Tabu"!

Tu Turkey901 07.02.2020

Kāprtējais, par neko?!
Par to, ka paraksta līgumu nelasot, lai gan punktā par līguma izbeigšanu viss ir skaidri un gaiši izklāstīts?
Ja neesi mierā ar līguma nosacījumiem, tad to neparaksti, elementāri!

Ja Janis.berzins 07.02.2020

Pareizi! Neslēdziet šādus līgumus ar Telenet!

BondsBonds 08.02.2020

Kur ir nesaprotamais? Vai beidzot netflix, spotify abonentu arī prasi kāpēc tev jāmaksā, jo vairs neskatīsiea? Tāds pakalpojuma nosacījums.

Ma macbeton 20.02.2020

Kādā veidā Telenets vainīgs ka tev dzīvoklī remontu taisijis daunītis no pansionāta?
Telekoms arī vairs nevelk cauri 17 istabām.
Vai tad Latvenergo tev velk kabeļus dzīvoklī līdz katrai rozetei?