www.sudzibas.lv Telenet Krāpšana, slikts serviss

Telenet - Krāpšana, slikts serviss

Miskaste ar miskastes servisu, noteikti ejiet garam šiem krāpniekiem. Bija beztermiņa līgums, paaugstinājām interneta ātrumu un nebrīdinot līgums pārtapa par termina, meistars teica uzliec keksi (parakstu) un viss, tad kad velējamies lauzt līgumu, teica sudu serviss lai rakstam uz epastu iesniegumu, uzrakstījām un klusums, pēc 14 dienām zvanam, viņi Saka ka tāds neder jānāk klātiene (mums kovids majas) cits nākt nevar, rakstiet caur mans. Telenet taja pieslēgties sistēmā neļauj, visbeidzot paziņo ka jāmaksā 35.57eur sods un 21 eur par tukšu mēnesī par decembri jo laikus nepaziņojam. Bet mums jūsu suda pakalpojumus vairs nevajag. ! Pretīgi darbinieki un pretīgs serviss.

24.11.2021

MacBeton 09.12.2021

Paaugstinājāt ātrumu? No cik uz cik? Priekš kam?
"Meistars teica"? Priekš kam bija vajadzīgs meistars uz vietas? Lai kabeli noslaucītu?