Telemarketing - Krāpšana

Labdien man īra sūdzība pa Gulbenes telemarketing vadītāju Viņa vispār nepaskaidro un liek cilvēkiem bāzēties virsū tā tiem vitamīniem nemaz nepalīdz mana cilvēkus un piespiest rakstīt atlūgumu ja nerakstītu tad draudēja kad atlaidīs ar pandu tāpēc ka 4dien aizgalējošs un man vairs nebija autobusa tad sanāk ka man bija jāiet 18 km ar kājām kā tikt nju mīļā Rīga jūs pievisejat biju vairāk kā Vinja savām vecajām meitenēm liek vairāk punktus kaut nav cilvēki paņēmuši vitamīnus apruna aiz muguras vinjai pašai īra pārkāpumi bet vairāk nekā vajag un Vinja arī meitene nebija 3 dienas darba a kāpēc tad Vinjai nelika rakstīt atlūgumu ja un vēl mīļie cilvēki ņēmāt no bella lab vitamīnus jo viņi manas ar to ka šis īra pēdējā ned tāda cena vitamīniem bet tā nav pati skrien pakaļ meitenēm uz mājām ja ja nav darba tad lūdzu arī atlaid tad kā sanāk citiem īra savādāki likumi vai kā gribu lai jūs šo lietu atrisināt

Velvetpopstar 19.05.2023

Murgs, neko nevar saprast. Izskatās, kad Dievs dalīja gramatiku , Jūs nebijāt mājās .