Telefonu remonts/Lombards - Nekvalitatīvs remonts

Telefonu remonts atrodas Merķeļa ielā 10 metri no cirka. Telefonus remontē ļoti nekvalitatīvi un neuzņemas nekādas garantijas par padarīto, un vēl nepadara darbu norunātajā termiņā. Attieksme pret klientu ir kā pret kautkādu cietumnieku.
Biju iedevis savu telefonu lai nomaina displeju. Tā bija piektdiena. Viņi teica, ka sestdien būs gatavs un viņi man zvanīs. Pienāca sestdienas vakars un es zvanīju viņiem. Tie man deva visādus nummurus kur zvanīt, bet neviens neko par manu telefonu pateikt nevarēja. Labi, piekāpu pie viņiem pirmdien, tad viņi man lika pienākt pēc stundas, tad meistars atnākšot un atnesīšot manu telefonu. Pēc stundas pienācu un tur vispār neviena nebija, tikai rinda ar dusmīgiem klientiem. Pienācu vēl pēc divām stundām un tur sēdēja viens pusaizmidzis ar piepampušu seju un teica lai es atnāku otrdien. Es jau biju pārliecināts, ka savu telefonu vairs vispār neredzēšu. Iegāju pie viņiem otrdien, un atkal man teica lai es atnāku pēc stundas. Es protams pēc stundas arī aizgāju. Nu tad gan mans telefons beidzot bija sataisīts (nosacīti). Kad paņēmu telefonu rokās apskatīt, konstatēju, ka nestrādā pogas. Viņi teica, ka tā nav viņu vaina un sāka stāstīt, ka telefons ir bijis ūdenī, sists utt. Bet es taču skaidri zinu, ka telefonam pirmstam viss strādāja, tik displejs bija saplīsis. Pēc tam viņi teica, lai es pierādot, ka tās pogas pirmstam vispār strādāja.
Protams beigu beigās pēc ilgas strīdēšanās un lamāšanās nācās vien man samaksāt un doties prom ar telefonu, kurš vispār vairs nav lietojams. Un pēctam vēl pilnam komplektam, izrādījās, ka solīto oriģinālo detaļu vietā viņi ir uzlikuši kautkādus lētus ķīnas pakaļdarinājumus, kuriem kvalitāte, salīdzinājumā ar oriģinālu, nav nekāda.
Tātad ja kādam ir nepieciešami telefonu remonta pakalpojumi, es iesaku labāk aiziet uz tādu vietu, kur tas remonts maksās dārgāk, taču tiks padarīts kvalitatīvi, nevis tur, kur remonts makās lētāk, taču iznākumu nevar zināt.
UZ ŠO DARBNĪCU TELEFONU NENESIET NEKĀDĀ GADĪJUMĀ!!

Z

E einars 18.12.2009

Jaaa, man arii bija taads lidzigs gadijums, bet runa bija par skalruni (Sony Ericson K750i). Es satiko to galveno remontetaju un vinsh nepieklajigi atteica, sakot ka riit bus gatavs. Beigu biegaas es telefonu taa arii nedabuju, bet atlidzibu maza vertibaa, jo vini teica ka tur viss esot ar udeni bijis un vel lamajas. Neiesaku nevienam so "servisu"!

W WasYLy_75 18.12.2009

Eto ne bil Krishjanis kto prinimal servisu? Mne ta vsjo tak ploho nebilo, no znaju o chom razgovor.

R Raivis 18.12.2009

Tak ness savu tel uz neatkariigo ekspertiizi un peec tam pieprasi visus zaudeejumus vai suudzi tiesaa, tikai principa peec,

S ssstoraivis 18.12.2009

kā tad pierādīs? gan jau ka pat čeka nav

F fancy 31.08.2010

es tur vienreiz iestiepu fotoaparātu uz diagnostiku. tā vietā tas fotoaparāts tur marinējās 2 mēnešus, pa 3 lāgiem tika remontēts un beigās tāpat netika saremontēts :)

B Bastinda 15.09.2010

Da v etu "masterskuju" nikogda ne ponesu!!Otno6enie k klientu otvratiteljnoe!!A peregar i hamstvo prijomwika eto voobwe ko6mar!!Ja udivljajusj, kak ewe ne zakrili etu lavo4ku!!