www.sudzibas.lv Telefons Samsung Pēc telefona pasūtīšanas, pārdevējs neatbild.

Telefons Samsung - Pēc telefona pasūtīšanas, pārdevējs neatbild.

Sveiki, sākšu ar to, kad zinu, kad uz šiem nevajag paļauties, taču, nu izdomāju pamēģināt. Šī vairāk būs lieta ko aizlikt aiz auss, nevis sūdzība. Sūdzība nebūs, jo pats sapratu, kad tas nav diez ko nopietni. Labi, tad pie tēma.

Atradu zip.lv tēmu, kur cilvēks - Edgars (laikam) bija ielicis sludinājumu, kad no ASV ir iespējams dabūt telefonu par ievērojami zemākām cenām, nekā tie nopērkami dzimtenē. Labi, izdomāju pamēģināt, jo skatījos kādās cenās ir šādi telefoni aiz okeāna zemēs, jā cenas bija ievērojami zemākas, gandrīz tas pats cipars ko noteica pārdevējs Edgars. Labi, sazinos ar viņu, noskaidroju visus man interesējošos jautājumus, viss liekas labi. Sarakste turpinās, iedodu savu adresi. Sarunāju, kad maksāšu 95% kurjeram, 5% viņam. Pārskaitu 5% viņam, viss aiziet. Uzdodu vēl jautājumus, šis skops ar atbildēm, labi, neko. Prasu kā kurjers zinās kur braukt, tad šis nr. manu paprasa, iedodu. Labi, iet diena, divas. Prasu, kad varētu būt, šis - parīt, labi gaidu, gaidu. Pienāk tas "parīt", kā neviens nezvana, tad nezvana. Labi, rakstu Edgaram, kad nav, prasu kad būs. Nav atbildes, tā katru dienu uzrakstu - nav atbildes. Nu jau 1 ar pus nedēļas apritējušas un vēl aizvien nekā. Labi esmu aizmirsis - cerības nekādas.

Cilvēka vārds - Edgars Kinds
Konta nr - LV25UNLA00500*****044
Banka - SEB UNI
e-Pasts - [slēpt]@inbox.lv
segvārds - janis balodis

Kā saka, uzmanamies. Ja nu tomēr telefons/ naudu atnāks atpakaļ, ļoti atvainojos Edgar, bet brīdināju. Tad dzēsīšu.

E