Tehnopasaule.lv - Krāpšana

Labdien. Sola preci. Saņem apmaksu. Neatbild uz telefona zvaniem. Nepiegādā preci. Pēc iesnieguma policijai, atsūta tikai veidlapu atteikumam uz e pastu, vēl nezinu vai atmaksās. Kā uzņēmums norādīts Tehno Trend, Sia, reģ. Nr.40103015926. Bet sazvanot lursoft norādīto telefonu - uzņēmuma pārstāvis noliedz saistību ar šo interneta veikalu. Maksājums iet tikai caur payserra, kur nav redzams gala saņēmējs.

I

D Dainis 13.07.2021

Kā Jums beidzās šis stāsts ar viltvāržiem ?!

I Ilze 13.07.2021

pagaidām vēl nekas nav beidzies- policija uzskata, ka jārisina civiltiesiskā ceļā. Patērētāji šobrīd izskata iesniegumu, uzņēmums nekontaktējas un naudu neatmaksā.

D Dainis 13.07.2021

paldies, man laikam tieši tas pats ceļš priekšā. Jo uzņēmums pilnīgi nekādi nezirāda interesi par kontaktēšanos un problēmas risināšanu.
Lai Jums veicas.

I Ilze 13.07.2021

Pavisam noteikti, gan policijai rakstiet, gan patērētājiem. Jo vairāk būs pretenziju, jo lielāka iespēja, ka tomēp policija uztvers to kā krāpšanu nevis civilstrīdu.

K Kitya 24.07.2021

Es pasūtīju 1.jūnijā ... 7.jūnijā vērsis policijā un ar 21.jūniju uzsāka krimināllietu.