Tehauto Latgale - Slikts serviss

Gadu atpakaļ nopirku šajā kantori jaunu nissan qashqai ar automātisko ātrumkārbu. Izvēlējos šo dīleri tāpēc, ka dzīvoju daugavpilī. Aptuveni pēc pusgada parādījās trokšņi ātrumkārbā. Atbraucu uz šo "izcilo" servisu, kur pēc auto pārbaudes 1 dienas laikā man bija pateikts - viss ir ok, nekādu problēmu nav, bet trokšņi ātrumkārbā tā ir parasta lieta visiem nissaniem.

Pēc 1-2 mēnešiem pierakstījos uz pārbaudi pie cita dīlera - skandi motors rīgā, kur pēc auto pārbaudes (tiesa, tas aizņēma veselu nedēļu) bija dota atbilde - nomainīsim kārbu garantijas ietvaros. Tagad pārgāju pie skandi motora un nekādu vairs problēmu nav ar garantijas jautājumiem, nomainīja kārbu - trokšņu nav, viss ir ok!

Nevienam neiesaku tehauto latgale - strādā neprofesionāļi, nezina savus auto un negrib par vēlti klientam veikt garantijas darbus, bet grib tikai naudu par neko!