Teatris San Fancisko - Slikts servers

Sveiki, nesen biju uz leļļu izradi San Prencisko, es jau esmu vecs un man sāp vecas kājas. Kamēr gaju uz teātri pa gaideti ieraudzīju kaut kādu mazu melnu Rūķi, domāju kad tas bija kaut kāds bērns no cirka, bet kad viņš Saka man bļaut virsu es sapratu kad tas bija Pundurs ar isam kajam un ar lielu ķiveri galva, kuru viņš knapi var noturēt uz savas mazas galvas, viņš domāja kad atrodas jau uz skatuves bet viņš atrādās gaiteni, paveicies kad viņš bija akls un neredzīgs kamēr es saku filmēt uz video kameras viņš pa to laiku Saka jau rādīt cirku jau tagad. Es ieliku video youteiba un pamanīju kad man odnaklasņikos viņš jau uzaicināja mani ka draugu un Saka draudēt lai dzēsu ara video, bet es neizdēšu. Kamēr viņš radīja cirku jau Saka vicināties ar rokam. Un ir bilde kur viņš facebuka man jau ir draud.

1) https://www.youtube.com/watch?V=ucwycujpg-o&ab_channel=lestergreen-beetlejuice
2) https://www.youtube.com/watch?V=plrmrb8clf4&ab_channel=christopherbrandon

Papildināts Anatolijs Kreptonits 04.02.2023

Papildināts Anatolijs Kreptonits 04.02.2023

W wwoki 04.02.2023

ej arstejies Tvaika iela, tu rakstiji par Macdonaldu un par Hesburger.

I IdiotuMekletajs 04.02.2023

Deģenerāts esi?