R rumpumpule 27.02.2014

Iesaku tikai vienu, ja nu tomēr nolemsiet braukt caur šo firmu, OBLIGĀTI prasiet līgumu un pirms parakstīšanas to izlasiet, mūsu grupa, kas brauca caur viņiem bija ļoti naiva un uzticējās šim Sergejam, līdz ar to, ka rakstisku pierādījumu nebija, licenzi šai firmai neatņēma, bet sūdzības par šo firmu attiecīgajām instancēm jau ir, ta ka ja jums būs rakstiski pierādījumi un līgums, krāpšanas gadījumā, vismaz jūs varēsiet iesniegt sūdzību par šo firmu.

Un vēl, kas tie cilvēki, kas tur strādā vairākus gadus pārsvarā ir Daugavpils cietumnieki, tāpēc arī ir apmierināti ar visu. Un ja daudz sūdzēsieties Sergejam, var gadīties, ka kāds jūs mazliet mēģinās iebiedēt, tas atkarīgs no tā cik ļoti jūs baidaties. Un ja tomēr neliksieties mierā, tas pats mazais puika, jums piedraudēs, ka viņa mamma strādā prokuratūrā un ir stiprāka par jūsu mammu. TĀDA LŪK ABSURDA SITUĀCIJA TUR NOTIEK.

Kā piebildi varu minēt, ka mani mans supervaizers ļoti negribēja laist prom, jo ļoti labi sevi parādīju, bet par cik nodrošināt man citu kontraktu un citas darba stundas viņa man nevarēja, tad protams ilgi tur neuzturējos.