Taxi serviss 777

NEIESAKU izmantot "TAXI SERVISS 777" SIA(Elizabetes 22, Rīga, LV-1050, t.8003777) pakalpojumus.Dienas laikaa brauc ar nakts tarifu, turklaat shoferis domaadams, ka es neko neredzu, piespieda extra podzinju, kas savukaart skaitiitaajam pieskaitiija veel klaat vienu latu. (taksista mashiinas numurs ir pierakstiits)

V viola 18.07.2003

jaa, piekriitu, shmaucaas.

Z Zigmunds 19.07.2003

Shamaucas vinji neganti, daazhi sfofeeri izturaas brizhiem pat rupji attieciba pret klientu, slikti orientejas Rigas ielas. Par latvieshu valodas zinashanam vispaar var aizmirst. Iesaku braukt tikai par ieprieksh norunaatu samaksu.

S s 21.07.2003

Es ilgi domaaju,ka taa latvieshi neko veel nepateica par latv. valodas zinaashanu...Kad nav vispaar,ko teikt,tad ir galveenais arguments- "Par latvieshu valodas zinashanam vispaar var aizmirst". Vai jums nav smiekliigi?!

jau divus gadus izmantoju TAXI 777 pakalpojumus un taa ir gandriiz vieniigaa Riigas taksometru firma, kurai nav sagroziiti skaitiitaaji. Taatad visa iepriekshmineetaa antireklaama ir 'fuflo'.

A Aleksandar 20.09.2008

Es nesen interneta ieraudziju viena džēkiņa sludinājumu- šis strādā par privāto šoferi. 0, 35 Ls / km un bez iekāpšanas maksas. Man iepatikās, turklāt laipns. Vienīgi strādā tikai pa naktīm no 23-iem līdz rītam.
Kam vajag - te būs numuriņš: 27106910

M Mellene 16.01.2011