tax back - nodokļi

neuticaties tax back neko viņi jums nepalidzes, es jau 8.mēnešus gaidu savus nodokļus.nostrādaju anglijā 5.gadus,bet tagad nevaru dabut savu naudiņu. Tas jau vel nav viss, viņi no jums paprasīs 35.ls itka par darbu un iztrukstošo dokumentu atjaunošanu. Tos dokumentus taisu pati, jo viņi atbild ka Anglijas finanšu departaments paziņojis, ka tāda restorāna, kurā stradaju nav. Restorāns ir ļoti turīgs WHITE SWAN, jebkurš var paskatities, ka tas vel joprojam strada un maksa nodokļus......seciniet paši vai ir vērts pie tādiem krāpniekiem iet un maksat naudu.

D Dace.Bogdane 03.12.2012

par kādu dokumentu viltošanu tu runā, ja neko no tā nejēdz, tad nelien ar savām rupjībām. no kurienes tu losi rāvi, ka es par trauku mazgātāju strādāju, kaut gan tas ari ir darbs.Runa iet par to, ka nav saprotams kāpēc jāmaksā naudu firmai, ja tik tiešām viss jādara pašai.

J jidritvaikociņ 03.12.2012

Tie baltie nēģeri ar katru gadu degradē. Anglijā tu visu izdarīji, kā vajag? Ar to papīra formu P 45, ko tev iedeva bijušais darba devējs, aizgāji uz tax back ofisu Anglijā? Aizpildīji pie viņiem vēl vienu veidlapu? Iesniedzi to papīru šeit Latvijā kādā bankā? Ja nē, tad nebrīnies, ka tevi tagad piš, kā grib. VISS IR JĀDARA PAŠAI!

D Dace.Bogdane 05.12.2012

Es visus dokumentus nokopēju un atdevu TAX BACK firmas pārstāvim pie McDonalda un turpat samaksāju 35 ls.
Apsolīja, ka atjaunos p11 formu, kura man iztrūka.
Strādāju divos restorānos, viens no tiem latviešu izveidots Clevelandā. Tur priekšnieks bija latvietis, sieva-grāmatvede un ar šo darba vietu ir ok., bet tad jau sanāk, ka tie melnie apšmauc angļus un nemaksā nodokļus.

S shallallaa 01.07.2015

Jau ari vairak ka gadu gaidam nodoklus atpakal, visu laiku sola un sola, val pasaka, ka uznemuma lidzipasniece bija nozagusi naudu un pec divam nedelam nauda buss parskaitita, tad offisa kas atrodas E.B.Upisa iela offis peksni nestrada tehinisku iemeslu del, isak sakot chakare pratu ka vien mak.Labak kartot to visu pasiem, ja vel pazino ka, revenue ir parskaitijusi viniem uz kontu, ritigs krapnieku kantoris.

S shallallaa 01.07.2015

tas kantoris jau ka menisi nestrada, bezjedzigi braukt un teret savu laiku.

E eliii 07.10.2015

Man solija ka būs spetembra beigās vai oktobra sākumā.. Nu jau sola ka būs 27.06.2016.. tad jau būs pusotrs gads pagājis kopš iesniedzu dokumentus... Jā ko lai saka, savu naudu laikam jau ka nedabūšu...