Tavs Gids SIA - Slikts serviss

Ja vēlaties gulēt pievemtās viesnīcās, kur vēmekļi pie centrālā baseina netiek satīrīti nedēļas garumā, tad izmantojiet tavs gids pakalpojumus. Bracām ceļojumā uz Kipru. Uzņēmuma vadītāja Dace Ķirķe viesnīcu rekomendēja kā ļoti labu, fantastiskām iespējām atpūtai ar bērniem. Tavs gids ceļojumu pārdeva ar 4*+ viesnīcu. Reāli saņēmām netīru viesnīcu, netīrus numuriņus, kur kanalizācija līst pār poda malām, kur pat tualetes papīrs īpaši jāpalūdz recepcijā.

B Bez_vārds 10.06.2023

brauciet vēl uz krievu iecienītām valstīm/vietām. negaidiet Rietumu kvalitāti tur kur tādas nebūs, neatkarīgi no zvaigzņu skaitu viesnīcās.

R RXX 10.06.2023

Kāds sakars? Pat Mongolijā un Kubā var atrast lielisku pieczvaigžņu kūrortu, diemžēl tūrfirmām patīk muldēt, lai novāktu lielāku ceļotāju baru.

T Tavs Gids ceļotājs 24.07.2023

Ceļoju ar Tavs gids jau daudzus gadus un esmu ieteikusi daudziem saviem paziņām.
Dace un viņas gidi ir visforšākie un drošākie ceļa biedri.
Ne reizi neesmu dzirdējusi nekādas sūdzības, bet še ku - re ku parādās.
Linda15 pameklē pažobelē zirnekļu tīklos iemestu slotu un iztīri savu priekšnamu un sirdsapziņu, varbūt tad negribēsies ceļot un muldēt.
Un nevajag slēpties aiz izdomātiem vārdiem- ieraksti savu īsto vārdu, ceļojuma laiku un konkrētu viesnīcu, varbūt tad kāds noticēs, ka nu bija tiik traks ceļojums.
Besī, šie nekrietnie žults spļaudītāji.