TavasRiepas.lv Ozolnieki, Skolas iela 4 - lietotas riepas

Vēlējos iegādāties lietotas riepas, aprakstā ss.lv bija norādīts protektora dziļums 6mm, kad atveda riepas uz servisu izrādijās 2 riepām pa vidu 4mm, protams atteicos un pateicu TavasRiepas.lv parstavjiem visu, ko domāju, kad ar tādu pieeju tālu netiks!!:)) Esiet uzmanīgi, vienmēr pārprasiet cik mm ir īstenībā, jo no tā ir atkarīga riepu cena!

K Kārlis V 07.12.2022

Pārbortējot vasaras riepas uz ziemas, tika saskrāpēti diski. Uz katra diska redzamas švīkas, kas liecina, ka tie tika likti uz zemes un saskrāpēti. Skumji, ka šis uzņēmums domā vairāk par naudas pelnīšanu, nevis par kvalitatīvu darbu. Iesaku riepu maiņu veikt citur.

G Gulbenietis 07.12.2022

Diskus var noskrāpēt arī neuzmanīgi bortējot. Ar protektora lielumu sludinājumā šmaucas gan privātie, gan barigas. Barigas vispār liek riepas ar, bieži vien, mazu cenu,. kuru nemaz nav noliktavā. Kad atbrauksi, gan jau paņemsi labāko no sūdiem.