Tavam Bērnam Bērnu preču veikals - Krāpniecība

“Tavam Bērmam” Bijušais Veikals “Kidplanet”.
Varbūt jums ir gadījies dzirdēt par veikala “kidplanet” bēdīgo slavu? Diemžēl par visu notiekošo uzzināju tikai, kad iegādājos bērnu ratiņus un pēc pusotra gada lietošanas ratu somai saplīsa lence. Somu pieņēma garantijas remontam, bet remontu veica neprofesionāli, to neatgriezeniski sabojājot. Ar veikalu nav izdevies noregulēt konfliktu, griezos patērētājos. Veikala darbinieki ir augstākās proves krāpnieki, tāpēc neizdod dokumentus, ka pieņem preces garantijas remontam, tikai saņemot somu pēc remonta un saprotot, ka vajadzēs rakstīt pretenziju pieprasīju izziņu par remontu, ko veikala darbiniece negribīgi uzrakstīja nenorādot remonta veidu. Tagad veikals apgalvo, ka mainīja somai rāvējslēdzēju. Protams griezīšos atkārtoti pēc palīdzības konflikta regulēšanā patērētāju tiesību aizsardzības centrā.
Par veikalu ir sižets “bez tabu” https://skaties.lv/beztabu/bernu-precu-tirgotajs-atsakas-no-garantijas-saistibam-un-draud-klientiem/ un daudz ierakstu sūdzības.lv https://www.sudzibas.lv/business/kidplanet/269201. Esat uzmanīgi, veikals, lai nepildītu garantijas remontu saistības, maina īpašniekus, sia nosaukumus un šī gada rudenī pat nomainīja nosaukumu, lai aizmirstos kādreizējā sliktā reputācija.