Tatjana Kirilova - KRĀPŠANA

Ja esat nolēmuši braukt uz ārzemēm strādāt, tad nekādā gadījumā caur Tatjanu Kirilovu, kā viņa pati sevi dēvē. Viņa ir krāpniece ! Braucējus uz Liebritāniju satiek Rīgā, sola darbu tieši Bostonā un tās apkārtnē - fabrikās, rūpnīcās, siltumnīcās, automazgātāju darbus utt. Arī samaksu par darbā iekārtošanu prasot pēc pirmās algas. Sākumā viss ir ļoti skaisti, bet tomēr, kad cilvēki nonāk galamērķī, tad viss ir daudz savādāk, nepatīkamāk ! Tiek noorganizēta naudas izspiešana no darba devēju puses un viņa pati, kā izrādās nebrauc līdzi, sakot, ka braukšot ar nākamo - citu busiņu. Buss ir zils, ar numuru HD - 8400, ar kuru tiek pārvadāti cilvēki. Viņa ir salikusi piesaistošus sludinājumus ne tikai populārākajās darba meklējumu saitos, bet arī citos, tā kā tauta esiet uzmanīga,
NERĒĶINIETIES ar TATJANU KIRILOVU, ļoti iespējams, ka viņa pati maina savus datus patstāvīgi, katrā gadījumā viņa ir simpātiska gaišmate un viņai ir neliela rēta uz sejas, ģerbjas prasti !

Z

K kristine 21.06.2010

Nekādā gadijumā neuzticaties Tatjanai Kirilova saistībā ar darbu Anglijā, tā ir krāpšana!

Z Zane 27.07.2010

Lūdzu rakstiet uz e-pastu, ja esat cietis no šīs personas krāpnieciskajām darbībām, tā kā manā lietvedībā ir pret šo personu uzsāktais kriminālprocess!!!