Tataki - Virtuve

Biju jauna kafejnīca "Tataki". paņemu pusdienas komplektu. (sushi, zupa, otrais ēdiens un dzēriens) Cenas loti labas, bet kvalitāte briesmīga. Sushi bija labi... normāla izmēra! Par zupu "kokosa zupa". Ne pirmo reizi garšoju zupu un zinu kādai viņai jābūt. Pēc garšas līkas ka ēdu eļļu ar kokosrieksta garšu. Zupai bija jābūt biezai, bet vistas filejas gabaliņi (kuri bija loti asi) peldēja zupa. Un pēdēja... atnesa man otro ēdienu. Risi apcepti ar gaļu. Padaudz taukus bija un sīpolus. Un pats briesmīgais ka atrodu iekša garo matu. Pēc dažam minutem no virtuves iznāca pavaris ar gariem matiem, kurs bija bez cepures. Piedodiet bet cik es zinu pavāriem jābūt cepurei!!! Liekas ka virtuve ir antisanitārija, bet to nemāku pateikt, jo pati neredzēju. Visšausmīgākais ir tas ka viņi tikko atveras un tā ir pirmā nedēļa un jau tāda slikta kvalitāte. Cerams ka viss izlabosies ko es un novēlu Tataki! Jo interjers un valdniece man patika. Atnākšu vēlreiz tikai ja viņi atradis jauno pavāru, jo laikam šim pavāram nav ne izglītības speciālas, ne pieredzes. Jo cits pavaris, kurs taisa sushus, dara savu darbi kvalitāti!

K

E Ernests Rajeckis 21.01.2016

Tagad viss ir pamainījies. Pavārs man patīk un nav nekādas sūdzības. Interjers ir labs un moderns. Vēl man patīk, ka pavārs var uztaisīt jebkuru ēdienu, kas pat nav ēdienkartē.