www.sudzibas.lv taspats mistiskie aizdeveji - kristina utt

taspats - mistiskie aizdeveji - kristina utt

vai kadam ir bijis sakars ar ...wanye bridge, Richman Anderson un Kristina, kurai ir itka nauda un investori no polijas- un kurai vajagot parskaitit 79ls par darijumu un konta atvershanu ! solijas 4000 aizdot, vajagot tikai pases kopiiju un 79ls ! pec tam papiru kartoshana vinji pashi no savas naudas 140ls sedz par kautko isti vairs neatceros un kad vis sakartots tad es tiekos pie maskavas nama ar to saucamo kristinu un sanjemu naudu !! ko jus sakat par to...???? vinja apgalvo ka tas neesot metiens :)!

O

K kaka 31.08.2010

Bļin, kad beidzot aizies latviešiem, ka šādi lietas neviens nekārto - samaksā man un es tev aizdošu vairāk! Nu johaidī šito stulbumu!

. ... 31.08.2010

Es nebūšu pārsteigta, ka tā būs mūsu slavenā Kristina Zanosija, arī tā pati Kristina Jankovska!!!

L Linda 31.08.2010

Nekādā gadījumā nesienies ar Kristinu Zanosiju mani čakarē vēl joprojam-uztaisa mani par stūlbu un par tādu kas nemāklasīt ko viņa raksta īsziņās. Viņa māk ļoti saldi runāt aptīs ap pirkstu ka pat nepamanīsi!!!

E Eriks 17.10.2010

...par to Kristini Zanosiju ...varbut varam savakties kopa un sakt kaut ko darit ?

X xxx 17.10.2010

nekad-NEKAD neviens aizdevējs neliks iemaksāt naudu, ko pēctam atdot. Tā ir vislielākā pretruna no loģikas viedokļa. Kāpēc cilvēkam, kuram IR vajadzīga nauda, vel būtu jādomā, kur to atrast, lai saņemtu aizdevumu? Murgs kaut kāds!

8 888 21.10.2010

Ērikam ir laba ideja, kopīgiem spēkiem noteikti varam kautko izdomāt! Starp citu, Ērik, vakar uzrakstīju Jums uz e-pastu, gaidu atbildi.

T taurenis 21.10.2010

vina nav gadījumā no saulkrastiem.

K kašmirs 21.10.2010

D Dzintars 03.11.2010

Kristina Zanosija ir tā pati Kristīna Jankovska.

L Laura 23.11.2010

spisok kristini zanosii sliskom velik obmanutih ludej, eta devuscka mashejniformit, nikakaja ona ne posrednik nikakih kreditov ona ne pomagaet oformlat. vse kovo ona lovko razvela mogut smelo podavat v policiju. u menja est dopolnitelnaja informacija pro nejo pisite na mail [slēpt]@onbox.lv esli zelaete uznat o etoj persone popodrobnee.

L Laura 20.09.2011

DA DA ETA SAMAJA GADINA KOTORAJA RESHILA POZIT ZA CUZOJ SCOT A SAMA VOROVKA S DLINNIM JAZIKO KOTORAJA PROZIVAET V RIGE PO ADRESSU IKSELES 7-30, TAK U NEJO I REBJONOK EST KOTORIM PRIKRIVAETSJA HODIT SEBE ETA DRANJ ZNAKOMIH I RODNIH TAKZE OBVAROVIVAT I NICEGO IZ SEBJA NE PRESTAVLAET TAK URODINA, NE POLNACENNAJA NE FORMALKA

K Krotow 20.09.2011

Tiem, kuri tic visiem šiem interneta aizdevumiem: vai jūs reiz sapratīsiet, ka peļu slazda siers nav domāts jums? Ja riskēsiet, vainot varēsiet vien paši sevi.