www.sudzibas.lv Tapeks Ekspluatē pa pilno, atalgojuma nav!

Tapeks - Ekspluatē pa pilno, atalgojuma nav!

Galīgi garam!!! Darbu var saņemt jebkur!

Bet ja gribi labu un objektīvu atalgojumu - tad Tapeksa pat nav ko mēģināt. Daudzas vietas pa īstam maksa labu naudu - bet Tapeksa tikai sola ka drīz bus utt. Bet ekspluatēs pa pilno - piespiedis braukt komandējumos (pat ar draudiem) bet apmaksa knapi velk lai apmaksāt transport izdevumus. Plus neapmaksātas virsstundas, inventarizācijas un daudz ko citu... Algas un prēmijas maksa diskriminējoši - draugiem/radiniekiem pirmam kartam - lai tev kaut-kas pec tam paliktu pat neceri.

I IS. 18.01.2008

Arī tiku pastrādājis Tapeksā, nekā tur laba nav kolēģi pa bariņiem sadalīti, cits par citu krutāks... atalgojums ar diži lielais jau nav, solīt māk a kad jāpilda tad nekā nav... labāk tur neiet....

Z zzzz 15.06.2008

Jā, es arī neieteiktu ie tur strādāt.Ista blēžu bedre.Sola, bet nepilda solījumusun ļoti labi māk apčakarēt darbiniekus.Viena no sliktākām darba vietām kur ir nācies strādāt.

K Kurmis 19.12.2008

Ko jūs te gvelžat.Strādāju Tapeksā un ja savu darbu dari godam tad arī atalgojums ir adekvāts.Sliņķiem te nav vietas!

R ronis 26.01.2009

Es arī pats strādāju Tapeksā un esmu ļoti apmierināts ar savu darbu un mans atalgojums ir ļoti labs un par savu darbu nesūdzos, ir cilvēki kas vēlas saņemt lielu atalgojumu bet strādāt nevēlas!!!

K Kadus 26.01.2009

Es pilnībā piekrītu tam, ka Tapeksā cilvēkus šķiro :( Sākot jau ar personāla daļu... :( Mani vienmēr apbēdina tas, ka cilvēki ātri aizmirst, kā bija tad, kad paši nācāt uz pārrunām...Baigie "guru"...Tfu!

A Asnate 26.01.2009

labaak naac straadaat katalogaa "Viss Tieshi Maajaas"!
ljoti labs atalgojums, briivs darba grafiks, ko vari veikt no maajaam.
raksti [slēpt]@atrisini.lv
vai ienaac www.atrisini.lv